Hip Hop Kemp już w przyszłym tygodniu – Onyx, harmonogram koncertów i najważniejsze info

0

Wielkie święto kultury czterech elementów startuje już 18 sierpnia! W czeskim Hradec Králové rozpocznie się jubileuszowa, piętnasta edycja największej hip-hopowej imprezy u naszych południowych sąsiadów, kultowego festiwalu Hip Hop Kemp! Trzy dni przepełnione najwyższych lotów rapem, DJ-ingiem, bboyingiem, graffiti i masą atrakcji to najlepszy możliwy scenariusz na spędzenie sierpniowego weekendu ze swoją ekipą.

Tuż przed festiwalem do kempowej ekipy dołączyli nowi artyści – hardcorowi gracze z Onyx, czyli Sticky Fingaz i Fredro Starr, a także Ghetts & Rude Kid! Panowie zasilili szeregi obok takich raperów, jak MACHINE GUN KELLY, BOOT CAMP CLICK, MASTA ACE, PETE ROCK & CL SMOOTH, ANDERSON .PAAK, MICK JENKINS, JIGMASTAS, RAZ FRESCO czy A-F-R-O. Tradycyjnie nie zabraknie też mocnej, polskiej reprezentacji i w Hradcu pojawią się między innymi Kaliber 44, TEDE & DJ Buhh, JWP/BC, KęKę x Paluch, Wuzet, Oxon/ Revo, Małpa, Wuzet, Co Cie Trapy/ Mordor Muzik czy Eskaubei & Tomek Nowak Jazz Quartet.

Kempowicze zjeżdżają się na festiwal już w środę, 17 sierpnia na oficjalne warm-up party. Dobrą rozgrzewkę zapewnią wtedy między innymi The Underachievers, Yugen Blakrok, Mike Melinoe czy ekipa Asfalt Records w składzie Adi Nowak, Meek Oh, Why?, Otsochodzi i Rasmentalism.

Pełny harmonogram koncertów podczas festiwalu Hip Hop Kemp znajdziecie na www.hhk.pl/harmonogram

Bilety dostępne są w polskiej przedsprzedaży na www.joyStore.pl/HHK – teraz możecie zamówić wejściówki z opcją odbioru na miejscu, w specjalnym punkcie joyStore by Joytown! Bilety będzie można także kupić w przedsprzedaży stacjonarnej we Wrocławiu, Warszawie i w Kudowie-Zdrój. Szczegóły pojawią się na oficjalnym profilu www.fb.com/HipHopKempPL

Dostępne są także ostatnie miejsca w Kempobusach z Gorzowa Wielkopolskiego, Lublina, Krakowa, Łodzi, Poznania, Szczecina, Warszawy i Zielonej Góry. Specjalne autokary wyjadą w tym roku na festiwal z 14 polskich miast. Rezerwacja miejsc: www.joyStore.pl/kempobusy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments