Kotzi: „Pisanie o takich rzeczach na fb (haracze) jest nie do przyjęcia

2

Kotzi odpowiada na oświadczenie KęKę.

Ciąg dalszy konfliktu na radomskiej scenie. Najpierw TPS zaczepił KęKę na swojej płycie. Niedługo potem KęKę mu odpowiedział.

Zobacz: TPS: „Sprzedał parę płyt i jebany chce się wozić”. Kękę odpowiada

Do wypowiedzi KęKę odniósł się Kotzi i BoKoTy, publikując post na FB (który został już przez nich usunięty). W odpowiedzi KęKę wydał obszerne oświadczenie.

Zobacz: BoKoTy: „KęKę przesłuchany w sprawie haraczu”. KęKę odpowiada

Teraz do wypowiedzi KęKę odniósł się Kotzi, który także wydał oświadczenie na swoim facebookowym profilu. Całość przeczytacie poniżej (pisownia oryginlana):

Nie było mnie kilka dni, wracam a tu taka sytuacja. Nie jestem za załatwianiem jakichkolwiek spraw na fb, ale przyszło się określić i kilka kwestii trzeba wyjaśnić. Oto moje jedyne, oficjalne oświadczenie i mój JEDYNY jak do tej pory jakikolwiek wpis czy wklejka w tym temacie. Tylko tu i teraz na moim osobistym fanpejdżu Kotzi Rapdom:

1. Nagrywam od 1999 roku. Na przestrzeni 17 lat brałem udział w różnych projektach. Więcej znajdziecie w moim „długim opisie” i „biogramie” na tymże fp. Nagrywałem z różnymi twarzami, bo zawsze uważałem, że to pozytywnie doświadcza i rozwija.
2. Ogólnie wierzę w ludzi i zawsze starałem się być neutralny, ale moja wiara w ludzi wiele razy była poddawana ciężkiej próbie i dziś jest bardzo mocno osłabiona. Życie. Za bycie neutralnym prędzej czy później się obrywa. A jak mawia klasyk: przecież HH miał łączyć.
3. Z Kękim grałem koncerty w 2014 roku w całej Polsce jako jego hypeman. Trochę zwiedziłem, coś zarobiłem, poznałem ludzi, a oni mnie. Za to jestem wdzięczny. Byłbym hipokrytą gdybym tego nie przyznał.
4. Po trasie promującej „Takie rzeczy”, na początku 2015 roku ustaliliśmy przez telefon, że nasze koncertowe drogi się rozchodzą. Każdy robi swoje.
I tyle było wspólnych ustaleń.
5. Ja pierwszy miałem płytę bez gości ‪#‎Rapdom‬, a kawałków w kooperacjach nie zliczę.
6. Glamrap już „wie” i idzie to w świat, że prawdopodobnie chciałem od Ciebie ściągać haracz. Tak było KęKę Radom?? Widziałem, że napisałeś, że nie chcesz w to brnąć, ale powiedz.
7. BTW Pisanie w ogóle o takich rzeczach na fb (haracze czy niewiadoma branża), a nie wyjaśnienie sobie pewnych spraw na żywo twarzą w twarz jest dla mnie osobiście w ogóle niepojęte i nie do przyjęcia.
8. Fizyk KoKę/Boa’s ujrzy światło dzienne. Tłoczy się. Generalnie jestem za tym, żeby robić dla kolekcjonerów wersje fizyczne płyt, w których brałem udział, a nie wyszły. Jednak na dzień dzisiejszy jako Boa’s nasze drogi się rozeszły(w sumie tak naprawdę to już kiedyś) także nowych węży nie będzie.
9. Ja nie mam ŻADNEGO problemu z tym, że ktoś odnosi sukces. Najdalej mi do zazdrości i zawiści. Nadal robię i będę robił swoje. Promuję i będę promował Radom od zawsze na zawsze. Nie widzę tego inaczej. Jestem wytrwały i reprezentuję radomską kulturę HH chyba najdłużej z tych co przy niej trwają. Zależy mi na dobrym imieniu mojej Rodziny, swoim i miasta Radom. Kto mnie zna ten wie, że jestem dobrym człowiekiem. A to czy ludzie będą chcieli mnie słuchać i oglądać, czy nie to już osobna kwestia.
10. Każdy jest kowalem własnego losu. Jeśli ktoś odniesie sukces i do tego według siebie ma czyste sumienie z tym czy zrobił wszystko co mógł, by w jakikolwiek sposób promować kolegów i w każdej „okołorapowej” sytuacji zachował się jak trzeba to dobrze. Jeśli nie, to pewnie to sumienie go gryzie. Moim zdaniem wiele zależy od tego czy ktoś w ogóle chce(i jak długo) dzielić się sukcesem w jakikolwiek sposób. I tak ostatecznie zrobi jak sam zechce. Każdy może mieć swoje zdanie na ten temat.

„Prawda leży na ulicy, nie w sieci na jakichś forach”. Chyba tyle z grubsza ode mnie. Jadu, ani przysłowiowego „bólu dupy” u mnie nie stwierdzono. Robię swoje, mam swoje zdanie i tyle w temacie. Pozdrawiam Was serdecznie. – napisał raper.

KęKę dodał komentarz pod postem Kotzi’ego, na temat haraczu: – Z tymi haraczami to lepiej wykrecona sytuacja. Nikt się do mnie nigdy nie zgłaszał i tak nie napisałem. Chodzi tylko i wyłącznie o to żeby skończyć niepotrzebne gadki. Tyle.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kolo
kolo
7 lat temu

Jak nie napisałeś ??? A to? Co to było? Samo się napisało ? : ” – Drogi Wojtku. 1. Nie zapomniał o koledze, a z kolegą wspólnie ustalił, bo rozumiem że to o Pawła. 2. Nie szczyci a stwierdza fakt. P.S Jak się na lewo i prawo opowiada, że się od kogoś chce ściągać haracz, to się jest „kolegą”? czy nie kolegą. Bo się gubię w tych „zasadach”. Życzę dużo szczęścia w branży muzycznej, czy w jakiej tam obecnie działasz. Nie po to codziennie od ponad roku robię wszystko, żeby już nigdy nie stać pod sklepem i pić wódę na… Czytaj więcej »

jg
jg
7 lat temu

dissujta sie bedzie co sluchac a nie jakies kocopoly na fb …..