Rap Shot #5: Pajac, Popek, Pluto, Pejdżer, MC Silk, Wini, Tomb, Koldi i inni

2

Rap Shot numer pięć.

W piątym odcinku luźne numery od Popka oraz reprezentantów Rzeszowa – Pluta, Pejdżera i Billi. Single od Świni, MC Silka, KBPS-a czy KPSN-a. Klipy od Mroka, Sensi’ego, PJK Wschodniego czy Kickmatica. Jest też remix „Pandy” Desiignera w wykonaniu Tomba, a także numer o Pokemon Go autorstwa Łuszego.

Co jeszcze? Sprawdzajcie poniżej.

Nowy numer od Pajcziego aka Pajaca. Bit do numeru „Tak Jak Ja” wyprodukował Tytuz.

Nowy numer od reprezentanta Rzeszowa – Pejdżera. Za produkcję bitu w numerze „Mach Za Nich” odpowiada Prezes.

Trzeci singiel z EPki Świni „W przerwie od życia”. Produkcją numeru „Zegary” zajął się Fawola. Gościnnie w utworze udzielili się: ejmatt, Kamila Wokacz i Konrad Gucwa, za skrecze odpowiada DJ Slime.

Lekter Records prezentuje nowy klip Kickmatica. Niezależnie od tego, jaką macie pogodę za oknem otwórzcie zimne piwko i wyczillujcie przy tym tracku.

Patokalipsa przedstawia zapowiedź nadchodzącego projektu Delekta / Nastyk, którego szczegóły zostaną zaprezentowane po wakacjach.

Reprezentanci Rzeszowa – Pluto, Pejdżer i Billa – udostępnili nowy numer. Bit do utworu „Sztorm” wyprodukował Billa.

W sieci pojawił się nowy klip rapera z Sokółki, który pod swoją twórczością podpisuje się jako Rapejo. Numer „Tatuaże” promuje album „Porozrzucany Alfabet”. Video to dzieło ekipy filmowej z Łodzi – ENC Frame. W singlu gościnnie pojawiły się takie osobowości jak Maskot oraz DJ Perc, za za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest białostocki producent Blaze, który jednocześnie odpowiada za wszystkie produkcje na krążku. Album ukaże się w pierwszej połowie 2017 roku pod szyldem wrocławskiej wytwórni Paradox Records.

New Bad Label prezentuje ostatni klip promujący mixtape „WORK OF ART WORD” kieleckiego MC Zetha.

W związku z wszechobecnie panującą modą na granie w Pokemon Go, Łuszy prezentuje prześmiewczo – szyderczy utwór traktujący z przymrożeniem oka o gigantycznej fali zwolenników ww. gry.

„Rapunk” to pierwszy singiel MC Silka z nadchodzącej płyty, o tym samym tytule. Rap z punkową duszą a w refrenie OneGunn – współtwórca „Kiss” Prince`a.

Teledysk do numeru „Wieloświat” promuje album Mroka „BłęKITibiel”, którego premiera została zaplanowana na październik 2016 roku.

Wini przedstawia kolejny kawałek zapowiadający jego nadchodzący mixtape „Fałszywy Rap, Prawdziwy Hajs”. Wini wraz z Tomaszem Ogonowskim napisali tekst, a zaśpiewał go Kieru. Za produkcję i realizację nagrań odpowiedzialny jest Matheo.

Reprezentant częstochowskiej sceny rapowej – Sensi – udostępnił nowy klip. Założyciel grupy Hurragun do współpracy zaprosił łódzkiego producenta Salvare i – znanego ze współpracy m.in. z grupą CentrumStrona – DJ-a Lema. Ich pierwsze wspólne wydawnictwo ukaże się pod koniec sierpnia. Materiał „Sprawdź to” EP dostępny będzie za darmo – w sieci. Tak o teledysku do numeru „19-86” pisze Sensi: „W tym miejscu miał być długi opis zachęcający do sprawdzenia teledysku. Wiecie, dobrze rozkminiony scenariusz, masa aktorów i aktorek, charakteryzacja, wynajęte studio, duży budżet, innowacje i profesjonalizm. I tak by było, gdybym nie zapomniał zabrać ze sobą kawałka w audio, do którego mieliśmy nakręcić zdjęcia. Ale miałem przy sobie inny, więc na spontanie odnaleźliśmy się w nowych okolicznościach. Skoro i tak już miejscówka i ekipa były opłacone, a powrót do domu po właściwy utwór nie wchodził w grę. Konrad robił zdjęcia, Ula mu pomagała, Salvare i ja tarzaliśmy się po podłodze przyjmując odpowiednie pozy – tak właśnie powstał nasz nowy klip. Lem akurat nie mógł wpaść, a Wojtek zajrzał dosłownie na moment, więc to on skreczuje w teledysku. Tak, bez kabli. Yo.”.

Nowy numer od Klemensa pt. „Jestem Faszystą?”. Większość scen pochodzi z marszów niepodległości które odbyły się w ubiegłych latach. Video i utwór muzyczny ma na celu pokazać że wiara w Boga, krzewienie patriotyzmu, czy konserwatywna postawa nie ma nic wspólnego z faszyzmem.

Remix „Pandy” Desiignera w wykonaniu Tomba. – Remix chyba najpopularniejszego kawałka w tym roku, z góry uprzedzamy pytania – to nie znajduje się na WT3. Za to na końcu dodajemy mini-snippet – informuje Tomb.

„Pierwsze Wrażenie” to nowy numer z płyty KBPS-a „G-Town Mixtape”.

Pierwszy singiel z nowej płyty KPSN-a „Jeszcze nie teraz?”. Płyta ukaże się pod koniec 2016 roku i została wyprodukowana w całości przeze KPSN-a, z wyjątkiem jednego bitu, który wyprodukował Steven. Album będzie zawierać 14 nowych numerów, bez żadnych zapychaczy.

Nowy numer od Koldiego. Utwór „I to jest piękne” otwiera nową serię zatytułowaną „#HEHE”.

„Chciałbym być…” to luźny numer od Popka. Do utworu powstało równie spontaniczne video.

Hrubieszowski raper PJK Wschodni udostępnił nowy numer. Za produkcję bitu w utworze „Dobry Towar” odpowiada Fuso.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Peja
Peja
7 lat temu

Tej Admin a gdzie Bodychrist?

Peja
Peja
7 lat temu

aaaaaaa