Rap Shot #6: Jot, PeeRZet, DXB, Fazi, Lasio Companija, Ad.M.a, Śliwa i inni

0

Szósty odcinek Rap Shot.

Tym razem mamy dla Was 20 pozycji. Wśród nich luźne numery m.in. od Śliwy, Folka i Śmiecha, PeeRZeTa, Szesnastego i Hase czy Dolara i Grejta. Oprócz tego są też klipy od takich zawodników jak Fazi, Deep i Bobson, Tymin i KID czy Lopez. To niespełna połowa tego, co zebraliśmy do dzisiejszej części Rap Shot.

Co jeszcze? Sprawdzajcie poniżej.

Nowy numer od wrocławskiego weterana, Jota. Jak to bywa w jego przypadku, także tym razem za produkcję numeru „Przypływ” odpowiada on sam 🙂

Pierwszy singiel z nadchodzącego projektu Szyny „Santa Muerte”. Bit do numeru „Moje Mordy” wyprodukował KubiProducent.

Dolar i Grejtu postanowili wrzucić kilka luźnych numerów przed płytą. Pierwszy z nich to letni numer zatytułowany „Letniak 2016”.

Z okazji inauguracji nowego sezonu najlepszej piłkarskiej ligi świata – Premier League – Cywil, po ponad rocznej przerwie w nagrywkach powraca z nowym trackiem! Gościnnie usłyszymy TMK Piekielnego oraz Skorka. Za bit odpowiedzialny jest Matts, a video do numeru przygotował MDOOM.

Disstrickt to seria utworów Penxa, które pojawiają się cyklicznie i zostaną wydane jako pełnoprawny album w 2016 roku. Zabawa stylem, przemyślane linijki i zajawkowe teledyski. Bit do numeru „Russet” wyprodukował Jhn.

Na kanale QueQuality pojawił się luźny numer od Szesnastego i Hase. Bit do utworu „Tony Montana” wyprodukował Morte.

Kolejny teledysk promujący płytę Deep X Bobson„Synergia”. Produkcją bitu w numerze „Wypełniam powietrzem” zajął się Ślimak, gościnnie pojawił się Chupa.

White z ekipy 2115 ze spontanicznie nagranym wideo do numeru „Jajaja”.

Kolejny teledysk promujący płytę Faziego pod tytułem „Tabula Rasa”. Za produkcję numeru „Jak We Śnie” odpowiada Platinum Records, skrecze dograł DJ 2NAJZ.

Superlativez prezentuje kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo labelu, projekt „Na 33 Obrotach EP”. Po singlowych „Negocjacjach”, tym razem ekranizacji doczekały się tytułowe „33 Obroty” będące 4. utworem na płycie. Za produkcję numeru odpowiedzialny jest kolejny reprezentant labelu, DJ Nambear, a nakręceniem i montażem klipu zajęła się ekipa Enigma Videos.

Klip do „33 Obrotów” kończy wakacyjną serię wideo premier artystów zrzeszonych pod szyldem Superlativez. W okresie tym oprócz wspomnianego utworu pojawił się również „Potencjał” Knapsa, który przygotowuje się do premiery płyty Knaps/Kazet – „NoNameLifeStyle” oraz singiel „voices of kyoto” z instrumentalnej epki „voices” autorstwa AM59. Wszystkie te utwory dostępne są na kanale Superlativez.

Na kanale Lekter Records pojawił się nowy klip Barto’cut12. „1997kilo$$” to ostatni luźny numer przed płytą „Rookie”, która ukaże się w dystrybucji cyfrowej we wrześniu 2016.

Gościnnie na kanale SB Maffiji pojawił się nowy klip Wiatra do numeru „Lazy”.

Nowy numer od Lasio Companija. Gościnnie w utworze „Spacer” udzieliła się Ad.M.a. Bit wyprodukował Jimmy Kiss.

Luźny numer od Śliwy. W numerze „Slow Flow” raper eksperymentuje z auto-tunem!

Drugi singiel ze wspólnej płyty Tymina i KIDa. Teledysk powstał do numeru „Gaśnie Świat”.

Nowy klip na kanale Weed&Brews. Jest to nowy luźny numer od Szulinio z video klipem wykonanym przez KOOZA Video.

Lajt i Tafel poznali się w 2013 roku w czasie nagrań hiphopowego talent show “Żywyrap 2”. Obaj zresztą znaleźli się w finale. Tak zawarta znajomość przerodziła się w przyjaźń, a spontanicznie złożony numer dał początek całej płycie.

Luźny trak PeeRZeTa nagrany podczas wizyty w Finest Sound Studio Kraków. Bit wyprodukował Sivy.

Drugi singiel z nadchodzącej płyty Lopeza zatytułowanej „Byle Dalej”. Za bit w numerze „Gdzieś” odpowiada DonDe.

Luźny numer od duetu Folku/Śmiech. Utwór pojawił się w serii „Under Draft” – akcji mającej na celu promowanie utalentowanych i stylowych zawodników z polskiego rap podziemia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments