Solar opowiada o planach SB Maffija Label. Sprawdź premierowy remix

0

SB Maffija Label prezentuje remix numeru „Kto wie?”, za który odpowiada BL Beatz. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym oświadczeniem Solara dotyczącym jego najbliższych planów biznesowo-muzycznych.

„Elo, zdaję sobie sprawę, że wrzucanie remixu kawałka sprzed roku to tylko podkurwianie Was, ale jest kilka powodów dla którego to robię. Po pierwsze BL Beatz zrobił kozacką robotę i ten remix jest po prostu zajebisty.

Po drugie chciałbym wam zakomunikować, że Iskry po przerwie wróciły na digitale tj. Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music i pierdyliard innych serwisów zajmujących się cyfrową dystrybucją muzyki (zresztą wzbogacone o ww. remix).

Po trzecie wraz z nimi pojawił się tam również cały pozostały katalog SB Maffiji (poza rzeczami na kradzionych bitach) czyli ponad 350 (!) kawałków, w tym pełne albumy, single i luźne tracki które pojawiały się na naszym kanale, zebrane w różne bootlegi.

Po czwarte chciałbym Wam zakomunikować, że moja pozorna nieobecność nie ma nic wspólnego z opierdalaniem się. Mam nagranych blisko 50 zwrotek które do końca tego roku zostaną opublikowane w ramach płyty Solar/Białas, mixtape’u SB Maffiji i kilku ciekawych featuringów.

Po piąte zacząłem pracę na solówką, mam pomysł, producenta, nagrane 3 sztosy i myślę bardzo realny jest początek 2017. Ponad to jak zapewne zauważyliście sporo rzeczy zaczęło się profesjonalizować w ostatnim czasie jeśli chodzi o SB Maffija Label (firma, nowy sklep, nowa strona, nowa kolekcja, pierwsi podpisani artyści, sprofesjonalizowanie ruchów promocyjnych, czy wprowadzenie wcześniej wspomnianego katalogu na digitale). To wszystko nie wydarzyło się samo mordy. Niestety, tak jak kiedyś życie pochłaniało mi studio, tak teraz pochłania mi firma, ale każdego dnia jestem bliżej rozwiązania w którym znów będę miał czas na robienie muzyki pełną parą. Taką obrałem drogę, trochę cierpi na tym moja twórczość, ale głęboko wierzę w jej słuszność. Dzięki dla wszystkich którzy doczytali do końca i dla tych którzy wciąż czekają na moje rapy, do usłyszenia wkrótce ” – napisał na swoim facebooku raper.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments