Startuje akcja „Pokaż Charakter” – video z Theodorem

0

SmokeStory Group prezentuje video rozpoczynające akcję „Pokaż Charakter” – pierwszą tego typu w polskim hiphopie. Za koncepcję i organizacje akcji odpowiada zespół MusicPuzzles, nowego tworu zajmującego się niestandardową promocją muzyki w internecie.

Jako pierwszy bohater serii filmów „Pokaż Charakter” wystąpił Theodor – znany freestylowiec i raper, prowadzący wiele bitew oraz organizator WLW. „Historia Theodora w naszej opinii świetnie pokazuje to, co sami mamy do powiedzenia ludziom słuchającym hiphopu. To nasz charakter pozwala nam zdobywać swoje cele, podnosić się po porażkach, być sobą. Nie mogliśmy nie połączyć swoich sił, tym bardziej, że ostatnio bardzo dobrze się dogadujemy i mamy podobny punkt widzenia.” – mówi Maciej Dziedzic ze SmokeStoryGroup. W serii filmów pojawią się także Toczek (freestylowiec i raper) oraz dwaj reprezentanci sceny BMX – Rafał Kierc i Patryk Teul.

Wśród słuchaczy polskiego hiphopu jest wiele osób, które nie zajmując się stricte rapowaniem, nie mają szans na zdobycie dużej rozpoznawalności, a jednocześnie mają na tyle mocny charakter, by kształtować siebie i swoje otoczenie wbrew wszystkim przeciwnościom. „To właśnie z myślą o nich przeprowadzamy tę akcję – kiedy większości rynku chodzi o portfele słuchaczy i bazowanie na coraz płytszych tekstach, my zwracamy się w kierunku odbiorców polskiego rapu, ich potrzeb i oczekiwań odnośnie komfortu własnego życia. Chcemy, by każdy z nich był sobą i miał możliwość pokazania innym, że potrafi osiągnąć swój cel.”

Pierwszy etap akcji „Pokaż Charakter” to z jednej strony zgłoszenia osób, które chciałyby współpracować z SSG, zajmujących się m.in. deskorolką, zośką, graffiti, bmx i wieloma innymi aspektami własnego rozwoju. Z drugiej to także konkurs na Instagramie, w którym co tydzień dwie osoby wygrywają koszulkę lub bluzę SSG. Więcej szczegółów odnośnie tego konkursu znajdziecie na stronie akcji www.pokazcharakter.pl.

Z kolei by zostać bohaterem drugiego etapu akcji (i tym samym SSG) należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie pokazcharakter.pl. Po wybraniu swojej zajawki, podaniu danych i załadowaniu zdjęcia, ekipa SSG i MusicPuzzles skontaktuje się z wybranymi osobami, po czym wybierze finałową piątkę, która po nagraniu filmów i zorganizowaniu pierwszej sesji zdjęciowej przez najbliższy rok może liczyć na współpracę z SSG na indywidualnie uzgodnionych warunkach. Efekty pierwszej współpracy z finalistami pojawią się na przełomie września i października.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments