Toczek w akcji „Pokaż Charakter”

0

SmokeStory Group prezentuje drugie video z serii „Pokaż Charakter” – pierwszej tego typu w polskim hiphopie. Za koncepcję i organizacje akcji odpowiada zespół MusicPuzzles, nowego tworu zajmującego się niestandardową promocją muzyki w Internecie.

Drugim bohaterem jest Toczek – jeden z najbardziej rozpoznawalnych obecnie na polskiej scenie freestyle’owców. „Wyobraź sobie człowieka, który cały czas ciężko pracuje nad sobą i swoimi umiejętnościami, mając za cel zrealizowanie konkretnych marzeń. Wie jednak, że jeżeli nie wykona jednego, bardzo ryzykownego dla niego kroku, może nigdy tego celu nie osiągnąć. Dla Toczka takim krokiem była przeprowadzka z Trójmiasta – i wtedy pokazał charakter wykonując ten krok. Pokazuje go też często w rozmowach między nami, kiedy ścierają się dwie osobne koncepcje i musimy znaleźć kompromis. Mam nadzieję, że nasza współpraca przez najbliższe miesiące bardzo Toczkowi pomoże, gość bez wątpienia zasługuje na uwagę słuchaczy.” – mówi Maciej Dziedzic ze SmokeStoryGroup. W serii filmów pojawili się także Theodor (freestylowiec i raper) oraz dwaj reprezentanci sceny BMX – Rafał Kierc i Patryk Teul.

Wśród słuchaczy polskiego hiphopu jest wiele osób, które nie zajmując się stricte rapowaniem, nie mają szans na zdobycie dużej rozpoznawalności, a jednocześnie mają na tyle mocny charakter, by kształtować siebie i swoje otoczenie wbrew wszystkim przeciwnościom. „To właśnie z myślą o nich przeprowadzamy tę akcję – kiedy większości rynku chodzi o portfele słuchaczy i bazowanie na coraz płytszych tekstach, my zwracamy się w kierunku odbiorców polskiego rapu, ich potrzeb i oczekiwań odnośnie komfortu własnego życia. Chcemy, by każdy z nich był sobą i miał możliwość pokazania innym, że potrafi osiągnąć swój cel.”

Pierwszy etap akcji „Pokaż Charakter” to z jednej strony zgłoszenia osób, które chciałyby współpracować z SSG, zajmujących się m.in. deskorolką, zośką, graffiti, bmx i wieloma innymi aspektami własnego rozwoju. Z drugiej to także konkurs na Instagramie, w którym co tydzień dwie osoby wygrywają koszulkę lub bluzę SSG. Więcej szczegółów odnośnie tego konkursu znajdziecie na stronie akcji www.pokazcharakter.pl.

Z kolei by zostać bohaterem drugiego etapu akcji (i tym samym SSG) należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie pokazcharakter.pl. Po wybraniu swojej zajawki, podaniu danych i załadowaniu zdjęcia, ekipa SSG i MusicPuzzles skontaktuje się z wybranymi osobami, po czym wybierze finałową piątkę, która po nagraniu filmów i zorganizowaniu pierwszej sesji zdjęciowej przez najbliższy rok może liczyć na współpracę z SSG na indywidualnie uzgodnionych warunkach. Efekty pierwszej współpracy z finalistami pojawią się na przełomie września i października.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments