Toony: „Sentino to pedał, ciota w rurkach. Spierdalał z Berlina przed dzieciakami”

1

Toony, polski raper mieszkający w Düsseldorfie i nagrywający także w języku niemieckim, wypowiedział się o Sentino w najnowszym wywiadzie.

Czarne chmury nad Sentino. W lipcu na rapera spłynęła fala hejtu po udostępnieniu teledysku do numeru „Tatuażyk”. Klip został zablokowany przez Flera, a Sentino został wyśmiany przez część niemieckiej i polskiej sceny.

Zobacz: Klip Sentino zablokowany! Fler, Sage, Dixon37 komentują „Tatuażyk”. Sentino odpowiada

Teraz o Sentino wypowiedział się Toony, który nie przebierał w słowach.

Sentino, ty kurwa skurwysynu pierdolony. Mówię skurwysynu ponieważ nie zapomniałem coś kurwa powiedział na mój temat. Ty kurwa pedale, spierdalałeś z Berlina mając 25 lat przed 16 letnimi dzieciakami, którzy na ciebie najeżdżali. Spierdoliłeś do mamusi, do Warszawy. Potem pierwsze co nagrałeś, pół roku później po niemiecku to „Warschauer Ghetto” i woził się jakby był jakimś wielkim kozakiem z Warszawy. To do niego napisałem, powiedziałem mu kurwa stary nie woź się tak, bo pogadam z chłopakami z Warszawy i dojadą cię w tych twoich różowych dresach czy rurkach – mówi Toony w wywiadzie z Michałem Mochem.

Raper zapytany o niemiecką scenę rapową wypowiedział się na temat Flera: – Fler przeszedł na islam miesiąc temu, bo wszyscy nagle tam przechodzą na islam, nie wiem kurwa jakaś moda nastała w ostatnich latach. Po pierwsze przeszedł na islam, po drugie jest konfidentem. Z dupy kurwa strzelił, jest białko na to i każdy to widział. Cwaniaczy od chuja. Byłem dwa razy u niego przed mieszkaniem, nie zszedł na dół. Ostatnio jakieś inne typy były u niego i to co zrobił, to rzucał butelkami z góry, cały czas się tłumacząc, że ma jakieś zawiasy i nie może zejść – powiedział Toony.

Po wywiadzie Toony umieścił jeszcze wpis o Sentino: – Tępić frajerów bez zasad, anty-Polaków, „gangsterów” w rurkach, kozaków klawiatury. Ten kolumbijski eseista, bajkopisarz, człowiek sztanga całą swoją karierę w Niemczech śpiewał o tym, że pochodzi z Kolumbii, a nagle mu się przypomniało, że matka jest Polką! Spierdolił do Polski, chowając się przed dzieciakami z Berlina, zgrywając wielkiego gangstera, śpiewając po niemiecku, że pochodzi z „Warschauer Ghetto” (Warszawskie Ghetto) i że jest kozakiem. W osobistych rozmowach ze mną najeżdżał na Flera i chciał go zniszczyć, a pół roku później podpisał kontrakt u niego i najeżdżał w wywiadzie na mnie, nazywając mnie „fejkiem”. Chciałeś przykozaczyć i zgrywać kozaka bujając się z Flerem, trzymając z konfidentem (bo Fler z dupy strzelił i każdy o tym wie w Dojczach)? To teraz poznasz mentalność prawdziwego Polaka, takiego, który nie dał się przekupić przez ciapackiego kabana. Do zobaczenia Enrique. Tępcie antypolskie kurwy bez zasad! – napisał Toony.

Cały wywiad zobaczycie poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Zobacz: Toony: „Sentino to pedał, ciota w rurkach. Spierdalał z Berlina przed dzieciakami” […]