Wielki finał Hel Spot. Zagrają m.in. De la Soul, Tede, Miuosh czy Taco Hemingway

0

Wkrótce na Dużej Plaży miasta Hel (wejście 66) koncertowy weekend, na którym zagrają między innymi legendarni De la Soul i Hercules & Love Affair.

Od ponad miesiąca, dzięki wsparciu marki EB, Hel Spot widnieje na imprezowej mapie Polski jako absolutnie najgorętsza miejscówka tego lata. A już 13 i 14 sierpnia roztańczeni, wysportowani i zainspirowani pokazami Helspotowcy posłuchają na plaży zjawiskowych koncertów.

Wielki Finał to dwa wieczory muzycznej uczty. W sobotę 13 sierpnia zagrają: śląski raper Miuosh, debiutujący w reklamowym spocie EB – Madofako, elektoniczny duet XXANAXX i legenda rapu – kolektyw De la Soul. Do snu ukołyszą imprezowiczów miksy wziętej DJ-ki z Londynu – Monki. Następnego dnia w niedzielę 14 sierpnia występy kolejnych gwiazd nie pozwolą opaść emocjom! Jako pierwszy na głównej scenie pojawi się klasyk polskiego hip-hopu Tede, następnie nowy przebojowy raper Taco Hemingway, funkowi Łąki Łan i wreszcie nowojorscy house’owi klasycy – Hercules & Love Affair.

W każdej chwili można dołączyć do zrelaksowanej i otwartej społeczności Hel Spotu, atrakcyjny program sponsoruje kultowa marka EB. Do 15 sierpnia włącznie działa tu beach bar, baza sportów, plenerowe kino i inne plażowe atrakcje. Program i line-upy dużej sceny i baru można sprawdzić na stronie http://www.ebhelspot.pl. Poniżej harmonogram koncertów.

Sobota 13.08.

Miuosh – godz. 19:00
Madofako – godz. 20:15
XXANAXX – godz. 21:00
De la Soul – godz. 22:30
Monki – Godz. 00:00

Niedziela 14.08.

Tede – godz. 19:00
Taco Hemingway – godz. 20:00
Łąki Łan – godz. 21:00
Hercules & Love Affair – godz. 22:30

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments