Alkopoligamia tworzy na wczasach

0

Wczasy twórcze artystów związanych z celebrującym swoje 10-te urodziny wydawnictwem Alkopoligamia.com trwają już szósty dzień. Wynajęte gospodarstwo agroturystyczne zostało zmienione w lotne studio; kuźnię nowych piosenek. Dwa czynne mikrofony, dwa gramofony i trudno policzalny zbiór laptopów i klawiatur sterujących pracują non stop.

Ten Typ Mes, Stasiak, Kuba Knap, Pjus, RAU, Szogun, Wrotas, duety Małe Miasta i Wasabi, DJ-e Lazy One, Black Belt Greg i Hubson, producent wykonawczy Witek Michalak wspierani są przez dodatkowych gości takich, jak Fismoll, Monika Borzym czy muzyk Mariusz Obijalski. Spodziewany jest jeszcze przyjazd Leha i Mady.

„Efekty rustykalnych działań ekipy Alko’ łatwiej jest nagrywać niż porządkować i miksować, dlatego nie możemy określić choćby przybliżonej daty premiery materiału ale jego powstawanie możecie śledzić na naszych kanałach w social mediach. Wytwórnia Alkopoligamia.com załącza natomiast już dziś serdeczne pozdrowienia z mazurskiej wsi!” – czytamy w informacji prasowej.

Biorąc pod uwagę ilość artystów i alkoholu na metr kwadratowy, fakt, że nie ma dotąd strat w ludziach napawa dumą.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments