Debiutancki teledysk Anatoma z Bozon Records

0

Anatom debiutuje w wytwórni Bozon Records singlem pt. „Pospieszny”.

Jest to pierwszy teledysk Anatoma, który promuje długo oczekiwany, debiutancki album pt. „Atomistyka”. Za warstwę muzyczną utworu odpowiada ceniony i niezawodny Chris Carson. Dzięki temu połączeniu otrzymaliśmy świeży i energetyczny utwór, który zachęca do… zwolnienia życiowego tempa.

Anatom to inaczej 23-letni Jakub Nowak, który jako B.A.K.U. zadebiutował na scenie polskiego rapu 2 lata temu. Chwilę wcześniej było o nim głośno za sprawą utworu „Pomimo”, który rozpędził jego karierę i sprawił, że mógł grać koncerty w całej Polsce współpracując ze znanymi postaciami rapowej sceny. Następnie nadszedł czas rozłąki z mikrofonem. Jakub postanowił doprowadzić swoje życie do porządku, co zaowocowało nawróceniem, a następnie zapoznaniem się z członkami wytwórni Bozon Records. B.A.K.U. zmienił pseudonim na Anatom i obecnie szykuje się do premiery swojego debiutanckiego krążka, który promuje dobre, pozytywne wartości.

„Pospieszny” nieprzypadkowo rozpoczyna promocję krążka. Jakub jest… dróżnikiem, a kolej jest mu bliska nie tylko ze względu na swój zawód – w tej branży pracował również jego dziadek i ojciec. Dynamiczne video przygotowane przez ekipę Lumetri Image we współpracy ze sztabem Bozon Records w świetny sposób oddaje letni klimat singla. Za większość bitów na albumie odpowiada Chris Carson. Obok niego warstwą muzyczną zajęli się SoDrumatic i Zdolny. Jak zapewnia Bozon Records każdy teledysk ukazujący się przed premierą albumu będzie prezentował inne oblicze Anatoma. Zatem do 4. listopada możemy spodziewać się ciekawych nowości na kanale wytwórni.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments