„H8M4” numer 1 na Olisie. Komentarz Solara i Białasa

0

Solar i Białas reagują na pierwsze miejsce na Olisie dla „H8M4”.

Czwartkowe notowanie listy Olis zostało zdominowane przez Białasa i jego album „H8M4”. Zgodnie z przewidywaniami, pierwszy album wydany przez macierzystą wytwórnię rapera – SB Maffija Label, zagościł na szczycie listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Artyści za pośrednictwem facebooka zareagowali na to wydarzenie i opublikowali swoje oświadczenia.

Dotarły do mnie dobre wieści. Odzywam się dopiero teraz, ponieważ wczoraj do późnych godzin nocnych pracowaliśmy nad kolejnym klipem. „H8M4” zadebiutowało na szczycie listy OLIS, za co serdecznie dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili! Powtórzę to po raz kolejny – jesteście najlepsi. Sytuacje tego typu utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że warto było przez te wszystkie lata konsekwentnie znosić trud ciężkiej pracy, jednak spełnienie czuję tylko chwilowe. Rok 2k16 jest dla nas przełomowy i jeszcze wiele wyzwań przed nami. Nie ma co się dalej rozwodzić, trzeba działać. Jeszcze raz dzięki! Gonimy sny z ulicy – napisał Białas.

Do sytuacji odniósł się także Solar, który w tym wypadku pełnił rolę wydawcy i współkoordynatora projektu. – Chcielibyśmy przede wszystkim podziękować wszystkim którzy dołożyli do tego sukcesu swoją cegiełkę w postaci klikniętego lajka, polecenia znajomemu, obejrzenia klipu na YouTube, pojawienia się na koncercie czy w końcu kupienia płyty. Dla nas to ogromna zajawa, że pierwsza, oficjalnie wydana przez nas płyta przyjmuje się tak dobrze. A to dopiero początek! Białasowi należą się ogromne propsy za ten album, bo najzwyczajniej w świecie rozjebał i jego rola jest tutaj kluczowa, ale trzeba też pamiętać o wszystkich którzy dołożyli do tego swoją cegiełkę. Dotarliśmy do momentu o którym zawsze marzyliśmy – mamy ekipę dzięki której możemy zrobić dosłownie wszystko we własnym, zgranym gronie. Zarówno muzycznie jak i backstage’owo – napisał Solar.

Ostatnie półtora roku minęło na ciężkiej pracy, ale nie ma co się nad tym rozwodzić. O to nam zawsze chodziło w życiu i zajebiście, że po tylu latach orki czuć, że to wszystko ma sens i zmierza w jakimś sensownym kierunku. Dobrze wiecie, że nigdy nie należeliśmy do tego grona artystów którzy nagrywają płytę, a później przez dwa lata wyciskają ją do ostatniej kropli. To co się dzieje teraz to tylko początek lawiny. Zaraz wydajemy płyty: ADM’a, kolejną Solar/Białas, Bedoesa i mixtape SB Maffiji. Planujemy w najbliższym czasie zorganizować festiwal(e) na którym(ych) zagrają wszyscy nasi artyści i ruszyć w konkretną trasę. Cały czas trzymamy też rękę na pulsie w kwestii nowych talentów. Także młody raperze jeśli coś robisz, to wiedz, że my już prawdopodobnie o Tobie wiemy. Do zobaczenia w trasie, na fejsbuku, jutjubie i lodówce. Jeszcze raz dzięki wszystkim tym którzy nas wspierają – dodał.

Kolejne dotłoczenie płyt zostało wysłane do Empiku i już w najbliższy weekend album powinien znów pojawić się na półkach w salonach, w których się wyprzedał. Ponadto, płyta dostępna jest w serwisach cyfrowych, tj. Spotify, Tidal, Apple Music, Deezer, iTunes, Muzodajnia itp.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments