Kaczor „Ostatni Bastion” – preorder, data premiery, tracklista i nowy teledysk

0

Szpadyzor Records oraz El Polako zapraszają do sprawdzenia nowego klipu Kaczora, do utworu „Nauka” który promuje nadchodzący album „Ostatni Bastion”.

Razem z klipem, wystartował także preorder trzeciego, solowego albumu weterana poznańskiej sceny rapowej, członka legendarnej grupy Killaz Group, Kaczora. Najnowsze dzieło Gracza z Numerem Pierwszym „Ostatni Bastion” to muzyczna, wybuchowa mieszanka od czołowych producentów w kraju. Ten mix klasyki oraz współczesnych brzmień w połączeniu z nawijką Kaczora sprawdza się doskonale.

Tematycznie album jak zawsze w przypadku rapera opisuje rzeczywistość, Kaczor dotyka tematu nienawiści, zależności międzyludzkich, traktuje o upadku człowieka, a zarazem porusza tematy bardzo osobiste jak choćby w numerze „Antek” w którym ostatecznie rozlicza się z przeszłością. Na płycie nie zabraknie także braggowych numerów bitewnych, a to wszystko okraszone scratchami czołowych DJ-ów w kraju oraz świetnych wersów zaproszonych przez artystę gości.

Premiera albumu ​30.09.2016. Preorder dostępny na http://donguralesko.pl/pl/p/PREORDER-KACZOR-OSTATNI-BASTION-CD-AUTOGRAF/81?preview=true

Tracklista:
1. Oblężenie
2. Ostatni Bastion
3. Złe Wieści
4. Zamieć Nadchodzi Z Zachodu feat. Rafi
5. A.M.S.
6. Ku Światłu
7. Gorszy Sort feat. Peja/Slums Attack & donGURALesko
8. Nauka
9. Miasto Nas Wciąga feat. Pih & Sobota
10. Wrzask feat. WSRH
11. Antek
12. Po Raz Enty
13. Na Zakrętach Dróg feat. Hinol PW
14. Szlak
15. Łzy Pot i Krew

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments