KęKę „Trzecie Rzeczy” – premiera i odsłuch

0

„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta, będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”.

Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach, KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o Nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo – „Presja” (4mln wyświetleń w miesiąc na YT ), „Smutek” (4mln wyświetleń w miesiąc na YT).

Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają m.in Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba. Na albumie znajduje się 13 starannie wyselekcjonowanych przez Piotrka utworów.

Premiera albumu ma miejsce dzisiaj, 16.09.2016. Dystrybucją sklepowej wersji fizycznej oraz cyfrowej zajmie się Prosto Label. Wydawca: Takie Rzeczy Label.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments