Masia w Aloha Entertainment

0

Masia w Aloha Entertainment, epka z Salvarem pod koniec października 2016.

Pochodząca z Zakopanego wokalistka Masia zasiliła szeregi wytwórni Aloha Entertainment. Jeszcze w tym roku pod koniec października ukaże się krążek „Bezkres EP”, który Masia nagrała razem z łódzkim producentem Salvarem. Oboje już wcześniej pojawiali się na alohowych projektach, m.in. na płycie Łysonżi Dżonson „Browka Szpinak”. „Bezkres EP” będzie wydawnictwem mocno limitowanym. Za tydzień premiera teledysku „Najgorsze Najlepsze” oraz start przedsprzedaży epki.

Masia najlepiej odnajduje się w gatunkach takich jak hip-hop, soul, r’n’b, jazz. Do tej pory uczestniczyła w wielu projektach muzycznych polskiej sceny hip-hopowej. Jej debiutancki krążek „Pościelówa” ukazał się w czerwcu 2015. Ten album pokazał nieprzeciętny talent Masi. Jej hipnotyzujący głos w połączeniu z dojrzałymi tekstami sprawił, że stała się ulubienicą nie tylko młodego pokolenia.

Salvare – rocznik 93, łódzki producent muzyczny, reprezentant More & More Records. Produkcją muzyczną zajmuje się od 2008 roku skupiając się głównie na współpracy z artystami z branży hip-hopowej. Styl muzyki jaką produkuje jest ciężko zamknąć w jednym gatunku ze względu na uniwersalność warsztatu tego młodego człowieka. W ostatnim czasie skupia się na tworzeniu nie tylko rzeczy stricte hip-hopowych, ale też wybiega poza ramy. Płyta z Masią to dopiero początek drogi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments