Popek oficjalnie zawodnikiem KSW!

0
Zdjęcie: kswmma.com

Popek podpisał kontrakt z największą polską federacją MMA – Konfrontacją Sztuk Walki!.

Po wielu spekulacjach i mniej lub bardziej prawdziwych informacjach, Popek oficjalnie został zawodnikiem KSW. – Federacja KSW pragnie potwierdzić podpisanie kontraktu z gwiazdą polskiej sceny hip-hopowej, kontrowersyjnym raperem i zawodnikiem MMA Popkiem Rakiem (2-1, 2 KO) – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Popek powróci do walk po ośmiu latach przerwy. Swoją karierę sportową zaczynał w legendarnej brytyjskiej organizacji Cage Rage. Raper stoczył tam trzy pojedynki – wszystkie w 2008 roku. Dwa z nich wygrał przed czasem – z Glenem Reidem i Kevem Simsem. Trzecia walka zakończyła się porażką rapera. Przegrał z holenderskim kickbokserem Sanderem Duyvisem. To właśnie po tej walce kibice Popka wywołali zamieszki w hali, w wyniku czego Król Albanii dostał zakaz walk w Wielkiej Brytanii.

Data oraz miejsce debiutu w KSW najbardziej popularnego polskiego rapera zostanie podana w najbliższych dwóch tygodniach. – informuje federacja KSW. Obecnie Popek intensywnie trenuje. Video z przygotowań poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments