Vixen ft. Oxon „Smart Fucking Phone” – teledysk

0

Na MaxFloRecTV trafił wczoraj (15.09) wspólny teledysk Vixena i Oxona do utworu „Smart Fucking Phone”. Tego dnia w MaxFloSklepie ruszyła też przedsprzedaż albumu pt. „Vixtoria”. Prezenty w pre-orderze to m.in.: płyta z niepublikowanymi numerami Vixena, rabat, wcześniejsza dostawa czy autograf artysty. Premiera krążka w listopadzie.

„Wydawnictwo zawiera 12 premierowych utworów. Część z nich utrzymana jest w klimacie stricte hip-hopowym. Część bliska jest natomiast gatunkom, takim jak: rock, rock’n’roll, dubstep, future bass, a nawet piosenka aktorska” – czytamy na www.MaxFloSklep.pl. Jak mówi sam Vixen, „Vixtoria” składa się z krótkich fragmentów jego życia. – Brzmi to banalnie, ale przez ponad 2 lata nagrywałem numery i to w sumie nic nadzwyczajnego, bo robię to bez przerwy od 2001 r. Czym różnią się te dwa ostatnie lata? Nie jestem pewny, ale możliwe, że mam większe wahania nastrojów i istnieje szansa, że wpłynęło to na różnorodność utworów. Sprawa jest do weryfikacji – śmieje się raper.

Tym razem do współpracy nad krążkiem Vixen zaprosił m.in. Zeusa, Mery Spolsky i Oxona. Z ostatnim z gości nagrał utwór pt. „Smart Fucking Phone”. Numer zyskał miano drugiego po „Falali” singla zwiastującego płytę. Rafał Tomaszewski z grupy filmowej Bassmedia nakręcił do niego klip. Wideo dostępne jest już na MaxFloRecTV.

Preorder: Vixen „Vixtoria”

Najnowszy singiel Vixena reprezentatywny jest dla rapowej części albumu. Nie sam hip-hop usłyszymy bowiem na „Vixtorii”: – Przyłożyłem się na maxa do tego albumu. Zacząłem zwracać uwagę na takie rzeczy, na które nie patrzyłem wcześniej. No i zacząłem trochę więcej śpiewać i pukać do drzwi innych gatunków muzycznych – zapowiada Vixen. – Na pewno mogę powiedzieć, że „Vixtoria” to nie tylko rap. To muzyka, jaką miałem ochotę zrobić w określonych chwilach. Właśnie dlatego ten album składa się z fragmentów – dodaje.

„Vixtoria” będzie 14. z rzędu, a 1. wydaną w MaxFloRec płytą Vixena. Na sklepowe półki album trafi w 2. połowie listopada br. Zamówić można go już dziś z gwarancją wysyłki na 2 dni przed oficjalną premierą. Wydawnictwo dostępne jest niezależnie lub w zestawie z wyjątkowym T-shirtem.

Tracklista:
1. „Vixtoria” (gramofony: DJ Bulb, prod.: QB)
2. „Nie szukam poparcia” (chórki: Sonia Maselik, prod.: Vixen Beatz)
3. „Smart Fucking Phone” ft. Oxon (gramofony: DJ Bulb, prod. Got Barss)
4. „Falala” (chórki: Mery Spolsky, gramofony: DJ Bulb, prod.: Vixen Beatz)
5. „Duszy” (prod.: Vixen Beatz)
6. „Dwie siły” (gramofony: DJ Bulb, git. elektryczna: Łukasz Goździuk, git. basowa: Ruszkow, prod.: Vixen Beatz)
7. „Romantyczna miłość” (chórki i git. elektryczna: Mery Spolsky, prod.: Vixen Beatz)
8. „Charlie Chaplin” (prod.: Vixen Beatz)
9. „Krok” (prod.: Grrracz)
10. „Same Shit” (chórki: Mery Spolsky, prod.: Got Barss)
11. „Kominek” ft. Zeus (git. w refrenie: Łukasz Goździuk, prod.: Vixen Beatz)

Bonus track:
12. „Pani Paczka” (dialogi w tle i chórki: Mery Spolsky i Kamil Sołdacki, harmonijka ustna: Phuttcat, prod.: Macios)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments