Waldemar Kasta w roli wykładowcy!

0

Rapujesz? Jesteś muzykiem? Menadżerem muzycznym? Chcesz się rozwijać w tej pasji? Zaistnieć w branży? Weź udział w warsztatach rapowo-wokalno-menadżerskich, które poprowadzi Waldemar Kasta – człowiek, którego na polskiej scenie hiphopowej przedstawiać nie trzeba.

Trwające dwa dni seminarium muzyczne pozwoli Ci zgłębić wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu: historii rapu i polskiej branży muzycznej, tworzenia tekstów, pracy w studio, homerecordingu, występów scenicznych, współpracy z organizatorami koncertów i wytwórniami, organizacji koncertów, promocji, kwestii prawnych, menadżerki i wielu innych tematów, które powinieneś poznać, i których znajomość z pewnością ułatwi Ci osiągnięcie sukcesu.

Każdy uczestnik seminarium będzie mógł indywidualnie zaprezentować się jury i pozostałym uczestnikom warsztatów. Warsztaty są skierowane nie tylko dla fanów rapu, ale także dla każdego, kto używa swojego głosu jako instrumentu. Jesteś początkujący? Nie przejmuj się, te zajęcia są także z myślą o Tobie!

Warsztaty odbędą się 8-9 października we wrocławskiej Pracowni Projektów Międzykulturowych “Zajezdnia”. Zapisy oraz więcej informacji: www.zdolnyslask.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments