Wytwórnia Tomba to klapa? Artyści odchodzą z Panteon Records

0

„Jak ktoś jest szmatą to trzeba go traktować jak szmatę, nie czekać aż przestanie nią być”.

Tomb odszedł z SB Maffiji by założyć własną wytwórnię – Panteon Records. Jednak nie wszystko poszło tak jak powinno. M4ksym4, czyli duet Delto (MC) i LPK (producent) właśnie zakończyli współpracę z warszawską wytwórnią. Jak informuje Delto, Tomb nie dotrzymuje terminów, ciągle wszystko przekłada, a także nie odpisuje na wiadomości i nie odbiera telefonu.

Poniżej sytuacja opisana przez Delto (pisownia oryginalna):
Siema, przedstawię wam sytuacje dotyczącą naszej płyty.
Całość miała ukazać się na Panteon Records wytwórni pana Tomb Wystudzony Temperament. Wszystko było pięknie dogadane i zaczynają się schody. Dogadujemy się że po 10 sierpnia zaczniemy wrzucać kawałki, Pawn Tomb ciągle wszystko przekłada, od samego początku wszystko idzie nie w czas.
Klip Nitro leci w net… ostatniego dnia wakacji po 19, trochę nas to wkurwia ale uważamy że warto poczekać dla „lepszego” kanału.
Właściwie od końca sierpnia kontakt z Pawnem jest „zerowy’ po za tym że odpisuję ” już mordo wrzucam”, „wracam do domu i wam podsyłam gotowe pod youtube” „sorry mordo, już dodaje”.. i tak czekaliśmy czekaliśmy 2 tygodnie, telefonu nie odbiera nie odpisuje. Co mogę powiedzieć ? Po tym jak odszedł z SB Maffija – pozdro chłopaki nic nie straciliście, liczyłem że koleś jest ogarnięty i wie co robi. Wychodzi na to że to zwykły bałwan, do tego wali chuj.
Jakiś czas wcześniej licząc na to że zwiększę trochę promocje cd, kupiłem od niego zwrote, czego w sumie mocno żałuje. Bo kto by chciał mieć taką faję na cd.
Dlatego też na cd numer będzie bez jego zwroty, bo szkoda naszej pracy pozdro #Yatzo.

Na koniec, jebać „fejmowe” gwiazdki.. które mówią o jakiś tam zasadach a w życiu są zwykłymi cwelami bez zasad.
Nie pozdrawiam Panteon Records i pana Pawn Tomb Wystudzony Temperament.
– napisał raper.

Kawałek ze zwrotką Tomba możecie sprawdzić poniżej:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments