AK-47 opowiada o pierwszym singlu – video

0

AK-47 wczoraj wystartował z preorderem swojej najnowszej płyty „Czyściec”, a dzisiaj dodaje kilka słów od siebie odnośnie pierwszego singla promującego jego album. Od rapera dostajemy również datę premiery pierwszego teledysku promującego „Czyściec”.

Już jutro, tzn. 13 października, premierę będzie mieć klip do utworu „A Oto Droga Życia”, otwierającego rozdział pierwszy z czterech, na jakie zostało podzielone artystyczne słuchowisko, którego autorem jest AK-47.

Muzyk ponownie dowodzi swojej wyjątkowości na polskiej scenie muzycznej, łącząc cechy rapu z całą paletą „żywych” instrumentów, wzbogaconych o oryginalny głos Adama i błyskotliwe teksty. To nie tylko krok milowy w jego osobistej podróży, ale także duży krok naprzód w rozwoju jego twórczości i eksperymentowaniu z muzyką. „Czyściec” to znakomita kontynuacja, a także bardzo spójne zwieńczenie drogi, którą opiewa trylogia płyt „Autopsja” – 2013 r., „Pierwszy Dzień W Piekle” – 2014 r. oraz „Czyściec” – 2016 r.

Preorder płyty trwa na stronach ak47czysciec.pl oraz districtarea.pl. Premiera płyty przewidziana jest na 18.11.2016.

Artysta po raz kolejny wykorzystuje znane symbole i motywy w sposób nieoczywisty, dając tym samym szansę odbiorcy na własną interpretację. W głębokich i zawsze aktualnych tekstach każdy odnajdzie inspiracje do własnych przemyśleń. I tym razem utwory poprzedzone są częściami fabularnymi – Aktami – co pozwala słuchaczom zanurzyć się w niezwykle ciekawą opowieść o ludzkiej naturze. „Czyściec” nie daje odpowiedzi wprost, nie zmusza do niczego. To album, który będzie miał do zaoferowania tyle, ile potrzebować będzie osoba, która właśnie go słucha. To świetnie wykonany i intrygujący wycinek z drogi życia muzyka. Ta tajemniczość to klucz dla tych, którzy wciąż go szukają. Album ukaże się nakładem DistrictAREA.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments