Dixon37 ujawniają okładkę i zapowiadają preorder

0

Na profilach raperów wchodzących w skład zespołu Dixon37 pojawiła się grafika z okładką nowej płyty. Jednocześnie raperzy oraz DistrictArea zapowiadają nadchodzący start preorderu płyty.

Z informacji jaka została udostępniona przez raperów dowiadujemy się, że nowa płyta będzie miała tytuł KZK, czyli Krew Za Krew. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, jednakże wraz z publikacją okładki raperzy potwierdzili, że płyta ukaże się jeszcze w tym roku, a przedsprzedaż płyty wystartuje w ciągu tygodnia. Na ten moment DistirctAREA ani Dixon37 nie zdradzają więcej informacji na temat nowej płyty.

Poprzednia płyta Dixon37 – OZNZ, wydana nakładem Step Records, pokryła się Złotem. Od tamtego czasu na rynku ukazały się solówki Kafara – Panaceum oraz Resta – WNM. W pierwszej połowie tego roku zespól Dixon37 odszedł z opolskiego labelu, by w maju ogłosić przejście do DistrictAREA. Również w maju ukazał się pierwszy singiel zapowiadający płytę – „Mam Plan” z gościnnym udziałem Hinola i Nizioła. Od tamtego czasu zyskał on już prawie 5 milionów wyświetleń, co oznacza, że niebawem uzyska status Platynowej Płyty za singiel.

Zobacz: Dixon37 feat. Nizioł, Hinol „Mam Plan” – teledysk

Okładka:
dixon37_krew_za_krew

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments