Dixon37 „Ulica ma się dobrze” – teledysk

0

Dixon37 i DistrictAREA przedstawiają drugi teledysk promujący album „Krew za krew”, zrealizowany do utworu „Ulica ma się dobrze”. Za produkcję muzyczną odpowiada Klimson, a klip zrealizował ML FILMZ. Premiera „KzK” przewidziana jest na 25.11.2016.

„Ulica ma się dobrze” to hymn blokowisk, który ma duże szanse na tak dobrze przyjęcie przez słuchaczy jak pierwszy singiel – „Mam Plan” z udziałem Nizioła i Hinola, mający już ponad 5 milionów wyświetleń.

We wtorek wystartowała przedsprzedaż limitowanej edycji nowego krążka warszawskiej ekipy. Limitowany nakład składa się z opaski na rękę z logiem albumu, karty krwi oraz specjalnego (różniącego się od sklepowego) opakowania. Jednocześnie wydawca płyty, DistrictAREA, zapewnia, że to nie koniec niespodzianek, jakich mogą spodziewać się słuchacze, którzy zakupią płytę w przedsprzedaży. Informacje na temat kolejnych szczegółów preorderu „KzK” pojawią się niebawem. Album jest dostępny na districtarea.pl, zakupić go można również przez główną stronę płyty – krewzakrew.pl.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments