Dudek P56 „Progres 56” – video promomix, preorder, okładka, tracklista

0

P56 Label we współpracy z Step Dystrybucją przedstawiają najnowszy album Dudka P56 zatytułowany „Progres 56”. To już 9 solowy album warszawskiego rapera, a drugi krążek wydany w 2016 roku. Premiera 11 listopada.

„Progres 56” powstał w dwa miesiące. Jak sam artysta mówi, jest to progres w jego życiu który, ma nadzieję będzie towarzyszył już do końca. „Nie zmuszałem się do pisania, a numery same przychodziły do mnie. Słowa, wersy i muzyka w dzień czy w nocy, nie ważne jaka pora dnia. Wtedy, kiedy przychodziła wena, musiałem od razu pisać i nagrywać. Takie jakby zlecenie od Boga…”.

23 numery, które znajdziecie na albumie, to w większości pozytyw, który autor chce przekazać swoim słuchaczom. Zróżnicowane brzmienia muzyczne, za które odpowiedzialni są Czaha, Louis Villain oraz Maupa, mają wypełnić w całości zamysł DDK na ten album i połączyć się z nim idealnie w jedną całość. Cuty na nowy album położył DJ BDZ.

Preorder: Dudek P56 „Progres 56”

„Progres 56” różni się od wszystkich poprzednich albumów – tym razem raper postanowił sam stworzyć krążek i wypełnić go tylko i wyłącznie swoimi myślami jak nigdy wcześniej.

Poniżej okładka i tracklista

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments