G2E wraca z solowym projektem

0

Po wieloletniej obecności w TEWU, G2E wraca na scenę muzyczną z solowym projektem. Obecnie trwają prace nad jego nowym teledyskiem do utworu „Co tam robisz 2”, na którym gościnnie pojawił się Joka ze składu Kaliber 44. Bit do utworu stworzył ARAK MSA, skrecze DJ S.H.W, a za teledysk odpowiada BNT fhujHD. Co nowego szykuje G2E w związku ze swoim solowym projektem?

Jest to pierwszy teledysk, który powstanie w związku z nową solową płytą G2E. Ujęcia kręcone były na Śląsku, a jego scenografia została po części przygotowana przez writerów z Katowic. Będziemy mieli okazję zobaczyć również elementy breakdance w wykonaniu B-boya Monkey. Wystąpi on również podczas wszystkich koncertów promujących solową płytę. Za gramofonem stanie DJ S.H.W, który stworzył scratche do utworu.

Teledysk swoją premierę będzie miał pod koniec listopada. Do wydania płyty w sieci pojawią jeszcze 4 klipy. Jeśli chodzi o premierę całości, będzie ona na początku 2017 roku. Za stronę muzyczną odpowiada w pełni ARAK MSA ze składu Banita, dlatego też wszystko powinno być spójne i przemyślane od początku do końca.

Płyta tematycznie związana będzie ze środowiskiem hardcorowo-graficiarskim. Opowiada o moim życiu, podróżach i tym, czym się zajmuje, tak w 100% oparta na faktach. Rap specyficzny z ulicy prosto ze stolicy Górnego Śląska. Track lista nie jest jeszcze zamknięta, na płycie pojawi się około 14 kawałków plus oczywiście jakieś intro, outro oraz skity – mówi G2E.

Kto pojawi się na płycie? Jak już wiadomo Joka Kaliber 44 w „Co tam robisz 2″, ale możliwe, że nie tylko, ponieważ szykuje się pewien pomysł na inny numer wraz z Redem i jeszcze innym gościem, szczegóły projektu nie są jeszcze jednak znane. Na dzień dzisiejszy pewne jest, że na płycie pojawi się Nedziol z pierwszej płyty TEWU, oraz Espede ze składu Miasta 2.

Trwają również prace nad wspólnym kawałkami z JWP i Wysokim Lotem. Oprócz tego będą featuringi z zagranicznymi writerami, którzy także nagrywają rap. Na gramofonach również jest obficie – na tę chwilę swoje skrecze na solową płytę G2E nagrał już DJ Feel-X i DJ S.H.W,. Szykuje się jeszcze kilku oldscholowych artystów na deckach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments