„H8M4” Białasa złotą płytą

0

Wytwórnia SB Maffija Label poinformowała właśnie o pierwszym znaczącym sukcesie w swoim dorobku. Album Białasa „H8M4” osiągnął status Złotej Płyty!

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz wydawniczy debiut – album Białasa „H8M4” pokrył się „złotem” (oficjalne potwierdzenie od ZPAVu na dniach)! Dziękujemy wszystkim, którzy kupili nośnik fizyczny, a także słuchali albumu z legalnych źródeł poprzez streaming oraz zakup plików mp3. Dziękujemy także artystom, którzy wzięli udział w powstawaniu tego krążka. Oficjalne wręczenie złotych płyt już 9 grudnia na SB Festiwalu w Warszawie! „H8M4” zmierza po platynę, a na www.sbstuff.pl trwa preorder albumu „#nowanormalnosc”. Apetyty mamy mocno rozbudzone, ale wiemy, że nas nie zawiedziecie, bo w końcu nikt nie ma takich fanów jak my – napisali przedstawiciele wytwórni na swoim facebooku.

To jest ten czas. Mamy złoto za „H8M4”! Piszę to w liczbie mnogiej, ponieważ bez Was nigdy by się to nie wydarzyło! Jest to dla mnie mega wyróżnienie i motywacja do jeszcze częstszego palenia sprzętu w NOBOCOTO, w którym i tak już można powiedzieć, że pomieszkuję! Dziękuję Wam wszystkim za ogromne wsparcie i biorę się do pracy nad nowymi projektami – napisał Białas.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments