HDS „Honor, Duma, Szacunek” – promomix albumu

0

Ciemna Strefa prezentuje promomix nadchodzącego wielkimi krokami albumu HDS-a – „Honor, Duma, Szacunek”, którego premiera odbędzie się 28 października.

„Honor, Duma, Szacunek” to 4 solówka HDS-a. Jest to 14 starannie wyselekcjonowanych utworów, które zachowane są w klasycznej konwencji. Oprócz artysty na albumie będzie można usłyszeć czołówkę krajowej sceny ulicznego rapu. Za muzykę odpowiadają czołowi producenci, których podkłady zostały przyozdobione dźwiękami żywych instrumentów, za których brzmienie odpowiadali zawodowi muzycy.

Album ten jest mocno refleksyjny nie brakuje jednak też mocnych kawałków opisujących życie codzienne w Polsce. Płyta, jak sama nazwa wskazuje, niesie za sobą wartości, które w dzisiejszych czasach coraz bardziej zanikają i są na wymarciu. Pomimo bardzo dojrzałych utworów autor jednak nie daje zapomnieć o tym, gdzie się wychował, jak żyje i skąd pochodzi. Sam artysta twierdzi, że jest to jego najlepsza z wydanych przez niego płyt i najbardziej dojrzała pod względem warstwy lirycznej jaki muzycznej.

Preorder: HDS „Honor Duma Szacunek”

Tracklista:
01. Intro
02. Honor Duma Szacunek
03. Daj mi żyć w moim kraju feat. Pono ZIP, Kowal PP
04. Życie nauczyciel feat. Arczi (Szajka), Bonus RPK
05. W zgodzie z samym sobą
06. Ryzyko zawodowe feat. TPS
07. Serce w rozterce feat. Kowal PP, Nizioł, Elvis WSP
08. Wiesz jak jest
09. Kiedy przyjdą lepsze dni feat. Kafar DIX37, Żaba
10. Co ci to dało feat. Jacol PP, Karat NM
11. Przekaz
12. Najlepsze przed nami feat. NON Koneksja
13. Outro
14. Widzę Ciebie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments