Paluch „Szaman” – teledysk. Start preorderu „Ostatni Krzyk Osiedla”

0

BOR Records prezentuje klip Palucha do numeru „Szaman”. Bit wyprodukował PSR. Jest to drugi singiel z nadchodzącego albumu „Ostatni Krzyk Osiedla”, którego premiera przewidziana jest na 25 listopada 2016r.

„Ostatni Krzyk Osiedla” będzie drugim solowym albumem rapera w 2016 roku. Pierwszy krążek „10/29” trafił do sklepów 4 marca i utrzymał się 27 tygodni na liście OLiS pokrywając się platyną.

Nowy materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. OKO był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy. Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem OKO czy OKO STYL. Po kilku latach od rozpadu grupy, Paluch nawiązuje do tego okresu, zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do „Ostatni Krzyk Osiedla”. Ostatni Krzyk Osiedla jako ostatnie pokolenie, pamiętające prawdziwy klimat osiedli, na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face, a nie tylko internetowe znajomości. Nie oznacza to jednak, że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90′. To do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian. Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku. Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.

Wraz z klipem wystartował limitowany preorder albumu „Ostatni Krzyk Osiedla”, który można zamówić na http://www.borshop.pl/paluch-ostatni-krzyk-osiedla-preorder-1

Preorder zawiera:
– album w opakowaniu wersji standard, 13 premierowych utworów
– dodatkowe ekskluzywne opakowanie limitowane
– CD z instrumentalami
– zestaw wlepek, w tym jedna specjalnie na samochód
Preorder trwa od 13.10 do 19.11. Wersja preorderowa nie trafi do sprzedaży.

Tracklista:
1.OKO (Ostatni Krzyk Osiedla) prod. YoungVeteran$
2.Self Made prod. soSpecial
3.Prosto w ryj prod. The Returners
4.BANANY prod. The Returners
5.MAT ft. Gedz, Sheller prod. soSpecial
6.W moim życiu prod. Julas
7.Daj mi powód prod. Oster
8.Szaman prod. PSR
9.Strefa Komfortu ft. Kobik prod. soSpecial
10.Kontur prod. soSpecial
11.Gdybyś Kiedyś prod. Maiky Beatz
12.061 ft Onek87 prod. Deemz
13.24H prod. Robert Dziedowicz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments