Pre-order kolejnego wydawnictwa Pokahontaz

0

Na www.MaxFloSklep.pl ruszyła przedsprzedaż „REkolekcji”, czyli złotego zestawu płyt Pokahontaz. W jego skład wchodzą: „Reversal”, „Rekontakt” oraz krążek z 14 premierowymi remixami. W pre-orderze otrzymujemy: rabat, wysyłkę na 2 dni przed premierą i wlepy. Dostępna jest też opcja z okolicznościowym T-shirtem.

„REkolekcja” to kolekcjonerska gratka zarówno dla fanów Rahima i Fokusa, jak i dla tych, którzy nie mieli jeszcze styczności z ich twórczością. Zestaw 2+1: zawiera, pokryte złotem, 2. i 3. płytę w dyskografii Pokahontaz oraz krążek z odświeżonymi remixami wybranych utworów z obu albumów. Nową jakość kultowym już dziś numerom nadali: Vixen, Zetena, DonDe, BeJotKa, Greg, Młody MD, Grafit, ViktorV, Adam L, DJ HWR, Christofer Luca oraz DiNO.

Album z odświeżonymi wersjami otwiera zupełnie nowy, niepublikowany dotąd utwór – „Nowy rozdział”. To oficjalna zapowiedź 4. płyty Pokahontaz, za której produkcję w całości odpowiadać będzie White House Records.

Premiera „REkolekcji” 21.10. Wydawcą gold packu jest oczywiście MaxFloRec. Zestaw dostępny jest w pre-orderze na www.MaxFloSklep.pl.

pokahontaz-rekolekcja-okladka-autor-okladki-lukasz-siekanowicz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments