Premiery płyt Tedego i Peji tego samego dnia. Peja myśli o przesunięciu

1

Przypadek?

Wraz ze startem preorderu nowej płyty Tedego pt. „Keptn'” poznaliśmy datę premiery krążka, jaką jest 2 grudnia. Raczej nie ma tu przypadku, bowiem tego samego dnia swoją premierę ma mieć nowa pyta Poznaniaka zatytułowana „Remisja”. Czy dojdzie do starcia obu krążków na Olisie? Być może nie, ponieważ godzinę przed ogłoszeniem daty premiery „Keptn'”, Peja poinformował, że zastanawia się nad przesunięciem premiery swojej płyty z powodów zdrowotnych.

Choruję już 3 tydzień – co jest dość frustrujące, bo czeka mnie mnóstwo roboty żeby zamknąć ten album (z klipami i okładką włącznie). Doktor mówi, że w najbliższą środę będę mógł przystąpić do pracy w studio byle bym nie szarżował:-) przede mną też weekendowa seria koncertów, z których muszę się wywiązać. Kawałki powoli się aranżują, jednak nie wszystkie zostały nagrane z w/w powodów. Zaczynam rozważać przesunięcie premiery. Nie wydam materiału, jeśli uznam, że został zamknięty na szybko. Pośpiech jest zbyteczny. Więc, jeśli coś się po drodze wypierdoli, to wkrótce się o tym dowiecie:-) na razie ambicja musi ulec zdrowemu rozsądkowi co zaowocuje tzw. rozpierdolem w postaci „Remisji”. End of the Message… – napisał Peja.

W komentarzu jeden z fanów poinformował Peję, że tego samego dnia swoją płytę zamierza wydać Tede: „Tede też planuje 2 grudnia premiere , co za kurwa z niego ze zawsze musi czymś zaistnieć”. – Widocznie jestem całym jego światem – odpowiedział mu Peja.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Premiery płyt Tedego i Peji tego samego dnia. Peja myśli o przesunięciu Zobacz: Zbuku „W drodze po nieśmiertelność” – okładka, data […]