Quebonafide „Madagaskar” – teledysk

0

Quebonafide prezentuje kolejny utwór i klip z solowego projektu pt. „Egzotyka”. Tym razem odwiedził on Madagaskar, który stał się inspiracją dla kolejnej produkcji rapera.

Quebonafide nie zwalnia tempa w swojej muzycznej podróży dookoła świata. Tym razem dotarł na Ocean Indyjski, na położoną u wschodnich wybrzeży Afryki wyspę Madagaskar. To najbardziej egzotyczne miejsce w jego podróży, podczas której dotarł już m.in. do Tajlandii czy Meksyku. Raper tłumaczy, że chciał odwiedzić Madagaskar, aby “skorelować popkulturowy, bajkowy obraz z rzeczywistością”.

Utwór i klip, które powstawały na wyspie, stanowią kolejny element nowej płyty rapera pt. „Egzotyka”. Dokładny plan dalszej podróży nie jest ujawniany, podobnie jak szczegóły związane z albumem i data jego premiery. Quebonafide zdradza za to jak przygotowuje się do wypraw w odległe zakątki świata – “Przed każdą podróżą staram się dowiedzieć jak najwięcej o kraju, do którego zmierzamy. Czytam, rozmawiam z osobami, które tam już były. W przypadku Madagaskaru dochodzi jeszcze piękny obraz plaż i lemurów, wypromowany przez film”. Czy ten bajkowy obraz odpowiada rzeczywistości, można przekonać się oglądając najnowszy klip Quebonafide. Video oglądać można w serwisie muzycznym www.redbull.pl/muzyka, skąd można również pobrać utwór za darmo!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments