SB Maffja zapowiada kolejny projekt: #nowanormalnosc

0

Ekipa SB Maffija zdążyła już przyzwyczaić nas do niestandardowej promocji wydawanych przez siebie albumów. Na facebookowych profilach wytwórni, Białasa oraz Solara pojawił się tajemniczy zwiastun projektu zapowiadanego hasztagiem – #nowanormalnosc.

Pierwszy filmik okraszono opisem: – Ziomki. Dla nich jest bardzo ważne, by wyglądać modnie. Wolny czas spędzają w galeriach handlowych i na Instagramie, by wiedzieć, w co warto się teraz przebrać. Kochają kupować. Mają parcie na imprezę, mówią: „Mamy prawo do przyjemności i fajnego życia”. Jednocześnie częściej niż inni obawiają się, że sobie w nim nie poradzą, i bardzo boją się przyszłości.

Drugą zapowiedź video okraszono następującym opisem: – Lajfhakerzy: To plemię młodych wilczków, najbardziej zmaskulinizowane. Są ponadprzeciętnie często singlami i mają bardzo wysokie poczucie własnej wartości. Są optymistyczni i sprawczy. Wierzą, że zrobią kariery. Kasę wydają przede wszystkim na siebie. I siebie traktują jak markę – perfekcyjnie zarządzają swoim wizerunkiem. Jak oglądasz ich Facebook, Snapchat, a częściej Instagram, to masz wrażenie, że są to mega bogate, bananowe dzieci. Fotografują się w podróżach zagranicznych, w knajpach itd. A potem wchodzisz do ich domu, a tam meblościanka.

Prócz powyższych informacji, SB Maffija Label podaje datę premiery krążka – 25.11. Jak zdradza wytwórnia, jeszcze w tym tygodniu dowiemy się o jaki projekt chodzi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments