Solar/Białas „#nowanormalnosc” – start preorderu

0

SB Maffija Label udostępnia możliwość zamawiania najnowszego albumu duetu Solar/Białas w preorderze.

#nowanormalnosc opowiada o rzeczywistości pokolenia Y, reprezentowanego przez autorów krążka. Raperzy poruszają na nim tematy natury egzystencjalnej, nie stroniąc momentami od analizy socjologicznej wybranych postaw i zachowań „milenialsów”. Na krążku nie zabraknie także soczystych bangerów, z których słyną reprezentacji SB Maffiji. Grafiki i książeczka, będąca integralną częścią wydawnictwa to dzieło Lisa Kuli.

„#nowanormalnosc” ukaże się 25 listopada. Już dzisiaj premiera pierwszego klipu promującego krążek. Przedsprzedaż wersji deluxe dostępna jest w sklepie www.sbstuff.pl

Komentarz Solara i Białasa:
Długo zeszło nam się od premiery „Stage Divingu” do nagrania kolejnego Solar/Białas, bo ponad 3 lata. Podeszliśmy do robienia tej płyty tak jak zawsze do naszych wspólnych tzn: wspólne kawałki które nagrywaliśmy w międzyczasie dzieliliśmy na te luźniejsze, bardziej spontaniczne i te bardziej przemyślane. Luźniejsze już dobrze znacie, a te bardziej przemyślane trafiły na płytę. Kluczem tekstowym do wszystkich kawałków była tytułowa „Nowa Normalność”, na którą składają się chociażby zrośnięte z rękami telefony, ludzie wyglądający jak rzeźby, vlogerzy, blogerki, samotni, zagubieni w rzeczywistości trzydziestolatkowie czy melanżujący do zgonu gimnazjaliści. W społeczeństwie zachodzą bardzo dynamiczne zmiany i wszyscy jesteśmy ich obserwatorami, o tym jest ta płyta. Jeśli chodzi o muzykę skorzystaliśmy ze wszystkich najmocniejszych kontaktów jakie udało nam się wypracować przez lata. Matheo, Sherlock, SoDrumatic, DrySkull, Deemz, Czarny HIFI – to ksywki które mówią same za siebie. Jest lotnie, lekko i mainstreamowo.

Szczegółowa tracklista zostanie upubliczniona wkrótce, ponieważ Solar z Białasem do ostatniej możliwej chwili pracują nad udoskonaleniem wspólnego albumu. Na bonusowym dysku znajdą się same premierowe utwory oraz znane wcześniej kawałki „Mama” oraz „Intercontinental Bajers”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments