Szad: „Nie ma już potrzeby dissować przestraszonych i zagubionych byłych kolegów”

1

Ciąg dalszy konfliktu Szad vs. Nullo i Pork.

Burza rozpętała się na początku tygodnia, gdy Szad w komentarzu na FB oznajmił, że chce beefu z byłymi kolegami z Trzeciego Wymiaru. Niedługo po tym doczekaliśmy się w końcu reakcji Nullo i Porka.

Zobacz: „Nie ma 3W!” – Szad chce beefu z Nullem i Porkiem!

Zobacz: Nullo i Pork odpowiadają na zaczepki Szada: „Zły to ptak, co sra we własne gniazdo”

Szad właśnie na swoim facebookowym fanpage’u odpowiedział byłym kolegom z 3W:

Moje małe, wrogie, wałbrzyskie robaczki – potomkowie starych kapusiów i złodziei wraz z przyjaciółmi, mam dla was kilka słów prawdy… Czytając wasze bezradne kłamstewka i latami pielęgnowane kompleksy zrobiło mi się lżej. Pokazaliście bowiem całej Polsce, a przede wszystkim mojej rodzinie, przyjaciołom i normalnym ludziom kim jesteście… Trochę nam was żal, ale tylko trochę 😉 Mógłbym w waszym małym stylu wylać prawdę o każdym z was z osobna, tylko po co i jaki popłoch wprowadziłoby to w wasze zgnite towarzystwo?! Przykro mi, że nie układa wam się w życiu, tak jak byście chcieli, ale to czy jesteście szczęśliwi i żyjecie w dobrobycie zależy tylko od was samych. Myślę, że nie ma już potrzeby disować przestraszonych i zagubionych byłych kolegów, bo zdisowała ich właśnie wasza waleczna postawa robaczki! Ponadto musieliby pisać wspólną odpowiedź, tak jak oświadczenie, przez kilka miesięcy:) .

Patrycjuszu i Krzysztofie zrozumcie, że nie mogę już prowadzić was za rączkę, ponieważ teraz muszę za rączkę prowadzić własnych synów.

Dziękuję też dobrym i normalnym ludziom za powstrzymanie emocji i przeczekanie z klasą!

A teraz robaczki jeśli znów musicie, zapraszam ponownie do obrażania mnie i mojej rodziny tu na facebooku lub na glamrapie… Niech mocz będzie z wami”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Zobacz: Nullo i Pork odpowiadają na zaczepki Szada: „Zły to ptak, co sra we własne gniazdo” Zobacz: Szad: „Nie ma już potrzeby dissować przestraszonych i zagubionych byłych kolegów” […]