Teniskology – targi sneakersów w Czechach

0

Druga edycja największego sneakersowego święta w Czechach!

Między 21 a 22 października industrialna przestrzeń w czeskiej Pradze zamieni się w istny raj dla sneakerheadów i miłośników mody miejskiej! Przez dwa dni na targach obuwia będzie można nacieszyć oko najnowszymi kolekcjami i najbardziej unikatowymi modelami, zaopatrzyć się w swoją wymarzoną parę sneakersów oraz porozmawiać z innymi pasjonatami i influencerami.

Na terenie 3000m2 dawnej fabryki pojawi się blisko 50 sklepów najpopularniejszych marek i niszowych producentów, stoiska sportowych gigantów, wystawy najoryginalniejszych wzorów i limitowanych edycji, warsztaty, pokazy oraz pracownia twórcza prezentująca młodych artystów. Nie zabraknie także skate ramp, licznych barów oraz scen muzycznych, na których do późnych godzin nocnych imprezę rozkręcać będą uznani reprezentanci czeskiej i słowackiej sceny hip-hopowej – między innymi Rytmus (z Kontrafaktu), Majk Spirit, Champion Sound, Smack, Indy & Wich & LA4, Vladimir 518, NobodyListen, DJ Dalyb czy Peter Pan Complex.

Bilety dostępne są w internetowej przedsprzedaży w cenie 8€ (jednodniowy), 13€ (dwudniowy) i 45€ (dwudniowy VIP). Szczegóły dotyczące wejściówek: bit.ly/Teniskology2-BILETY

foto

Twarzami i najbardziej zaangażowanymi postaciami drugiej edycji targów została trójka uznanych sneakerheadów, tzw. mistrzów Teniskology, których będzie można osobiście poznać podczas imprezy: Peter „Kovkou” Kováč (stały nabywca sneakersów z najbardziej prestiżowego sklepu Footshop), DJ NobodyListen oraz znany z Kontrafaktu raper Rytmus. Program zostanie także wzbogacony o dodatkowe atrakcje i showroomy największych marek sneakersów, które pozostaną tajemnicą aż do startu imprezy.

Teniskology 2 to kontynuacja największych targów Europy Środkowej z zeszłego roku, które zgromadziły prawie 5000 fanów sneakersów. Wydarzenie zostało uhonorowane nagrodą za najlepszy pomysł na event oraz najlepsze targi w Czechach.

Lokalizacja: Industrialny teren dawnej fabryki → Strojírna, Pragovka factory, Kolbenova 616/34, Prague 9, Czechy
Mapa: http://bit.ly/Teniskology2-MAPA
Bilety: http://bit.ly/Teniskology2-BILETY
Strona: http://bit.ly/Teniskology2
Facebook: https://www.facebook.com/teniskology
Instagram: https://www.instagram.com/teniskology

Sprawdźcie jak prezentowała się pierwsza edycja na oficjalnym after movie:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments