Zagraj w teledysku Pezeta!

0

Chcesz zagrać w teledysku do nowej piosenki Pezeta, której premiera odbędzie się w serwisie TIDAL? Weź udział w konkursie jaki realizuje Play!

Pezet po blisko 4-letniej przerwie zapowiada nową płytę i powraca na scenę muzyczną z piosenką „Nie usłyszysz łez”. Zostanie ona premierowo udostępniona w serwisie streamingowym TIDAL, którego wersja premium jest dostępna w Play przez dwa lata za darmo. Słowa do piosenki napisał Pezet, za produkcję utworu odpowiada Auer, za cuty DJ Panda, a za mix i mastering Kwazar.

Co więcej, Play, który wspiera artystę, zorganizował dodatkowe działania dla jego fanów. Równocześnie z premierą piosenki, w serwisie TIDAL będzie można zobaczyć teledysk, w którym zagrają trzej zwycięzcy konkursu realizowanego przez operatora. Klip będzie nagrywany przy wsparciu Play i TIDAL.

Konkurs ruszył 13 października za pośrednictwem specjalnej strony: http://www.zagrajzpezetem.pl/. Co trzeba zrobić aby wystąpić w klipie? To proste, wystarczy opisać kreatywnie, dlaczego to właśnie Ty powinieneś zagrać w teledysku Pezeta. Swoje zgłoszenia można wysyłać do 19 października. O szczegółach dotyczących nowej piosenki Pezeta oraz samej głównej nagrodzie – udziale w teledysku, Play będzie sukcesywnie informował w swoich kanałach social media.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments