K2 prezentuje nowy klip i pomaga dziewczynie chorej na raka

0

Na MaxFloRecTV trafił najnowszy singiel K2 – „Twój fire”. To niecałe 3 min opowieści o rodzinnej tragedii rapera. O ile prawda w rapie to coś naturalnego, o tyle obrazujące ją klipy przedstawiają często wymyślone historie. Teledysk K2 to jednak niemal dokument.

„Twój fire” to utwór o walce z chorobą kilkuletniego syna K2. Chłopak miał jednocześnie ropne zapalenie opon mózgowych i sepsę meningokokową. Jak opowiada K2, dziecko „jedną nogą było już w innym świecie”. Finał tej opowieści jest na szczęście pozytywny. Dziś syn K2 jest zdrowy i wygląda tak, jak gdyby nigdy nie przydarzyło mu się nic strasznego. Lekarze mówią wręcz o cudzie. K2 postanowił napisać o tym utwór. Zadedykował go synkowi i żonie, którzy w poniższym klipie odegrali samych siebie.

Za realizację wideo odpowiada grupa Ace of Art. Większość zdjęć została wykonana w Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. L. Gieca w Katowicach-Ochojcu.

To, co przeżyłem, pozwoliło mi dostrzegać szczęście, którego na co dzień nie doceniamy, bo zaczynamy traktować je jako coś naturalnego. Takie sytuacje boleśnie przypominają człowiekowi o tym, co ma i jaka jest tego ogromna wartość – mówi K2. – Mam nadzieję, że mój klip doda wiary i otuchy wszystkim zmagającym się z chorobą czy innymi przeciwnościami losu – dodaje.

Samego artystę splot kilku nieszczęśliwych zdarzeń zmotywował do większego zaangażowania się w pomoc potrzebującym. Stał się on niepisanym ambasadorem akcji charytatywnej na rzecz chorej na glejaka mózgu Karoliny Dzienniak. Jeśli również chcesz pomóc jej wygrać życie, wejdź na https://www.siepomaga.pl/karolina-dzienniak-2 lub wyślij SMS-a o treści S715 na numer 72365 (koszt: 2,46 zł z VAT-em).

Utwór „Twój fire” najprawdopodobniej znajdzie się na drugiej solowej płycie K2, którą zwiastują już oficjalnie: „Jutro nadchodzi zawsze” i „Outsider”. Szczegóły dotyczące albumu na razie nie są jednak znane.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments