Onar o beefie z Tede: „Było minęło. Jakbym teraz żył beefem to znaczyłoby, że jestem nienormalny”

0

Dekadę temu miał miejsce beef pomiędzy Płomieniem 81 a Tede.

Po latach Tede pogodził się z Pezetem, natomiast mało było informacji, jak wyglądają jego relacje z drugą polową duetu Płomień 81.

Sprawdzam jego rzeczy, które wychodzą. Nie przemawiają w ogóle do mnie, ta jego stylistyka. Zrobił kupę na polskiej scenie. Zdecydowanie bardziej podobają mi się te rzeczy, które kiedyś robił, ale oczywiście on idzie w swoim kierunku. Raz czy dwa chyba się widzieliśmy tylko przelotem, co przez paręnaście lat żeśmy się nie widzieli. Nie mieliśmy jakichś wyjątkowych okazji do spotkań i rozmów. Częściej widywałem jego producenta, Sir Micha, normalnie się oczywiście witamy, jesteśmy dorosłymi ludźmi – mówi Onar w rozmowie z hip-hop.pl.

Jak z perspektywy czasu Onar patrzy na ten konflikt? – Było minęło. Jakbym teraz żył beefem i miał agresję w sobie , jakieś negatywne emocje, to znaczyłoby, że jestem nienormalny.

Raper odniósł się także do obecnej sceny: „Młodzi raperzy są jacyś tacy delikatni w tych kwestiach. Nie słyszę o beefach wśród tych młodych raperów, nie są wkurwieni na siebie. To też jest część tego nowego hiphopu, który traci pazur, nie ma historii, backgroundu, rzeczy, które kiedyś miał

Całą rozmowę znajdziecie poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments