Rap Shot #8: Dudek P56, Toony, Basti, Rogal DDL, BoKoTy, Parzel i inni

0

Rap Shot numer 8.

Dzisiaj wybraliśmy 17 propozycji. Wśród nich m.in. nowy projekt Rogala DDL, Scrota i Ola – AAAWARIA oraz klip Bastiego i Toony’ego, który wywołał spore zamieszanie w Polsce, za sprawą obrażania raperów przez największy niemiecki portal hiphopowy. Oprócz tego klip Korwina z gościnnym udziałem Dudka, nowe numery od Parzela, Raka i Borasa, Maja czy BoKoTów.

Co jeszcze? Sprawdzajcie poniżej.

Pierwszy klip promujący nowy projekt na polskiej scenie o nazwie AAAWARIA, w skład którego wchodzą Rogal DDL, Scroot i Olo. Produkcja bitu do numeru „Molotov” to dzieło NSW.

Pierwszy klip promujący nadchodzącą płytę Bastiego „Z Sensem”. Gościnnie w numerze „Europa Umiera” udzielił się Toony. Bit to dzieło Funk Monster. Numer ten nie spodobał się największemu niemieckiemu portalowi o hiphopie. Zobacz: Niemiecki portal o polskich raperach: „Nazistowskie skurwysyny”

Ciemna Strefa prezentuje najnowszy klip Kiza, który nosi tytuł „Telefony”. Bit do tego numeru wyprodukował B. Melo. Realizacja klipu – ZU Road.

Altereggo Records prezentuje najnowszy klip do solowego numeru Małasa „Poza Światem”.

Nowy numer od BoKoTów. Za rap odpowiadają Kotzi i Boro, muzykę wyprodukował Tytuz.

Nowy numer od Furmana, będący dojrzalszym spojrzeniem na osiedlową rzeczywistość. Bit do utworu „Lipiec” wyprodukował Rabb.

Nowy singiel z nadchodzącej płyty Raka i Borasa. Bit do numeru „Nie opowiem” wyprodukował Boras.

Nowy numer od młodego raper z Kraśnika. Bit do utworu „Kim dla mnie jesteś” wyprodukował ka-meal.

FA MAS i Szpadyzor Records prezentują drugi klip promujący nadchodzącą płytę „Wiązania chemiczne”. Gościnnie w numerze „Konflikty” udzielił się Salc, za skrecze odpowiada DJ Kebs. Premiera płyty odbędzie się na początku 2017 roku.

Nowy klip promujący album Bobka BZR „I tak do końca dni”. Gościnnie w numerze „Prawdy krzyk” udzielił się Pluto. Bit wyprodukował Billa.

Luźny numer od reprezentantów Opola. W numerze zatytułowanym „Aeloo!!!” udzielili się Miechu Klaun, Epson i Labelny. Bit wyprodukował DonDe.

Eastny a.k.a. PJK Wschodni z nowym klipem. Video powstało do numeru „Czas rewolucji!”. Za produkcję bitu odpowiada JS Familia.

MXF, przy współpracy z UrbanRecTV, prezentuje teledysk do numeru „Zrobię To Lepiej”. W utworze gościnnie pojawił się Smolasty, a obraz jest dziełem ekipy Distort Media.

Ciemna Strefa prezentuje nowy klip warszawskiego składu – Osiedlowa Konspiracja. Video powstało do kawałka „To jest ważne”, w którym gościnnie udzielił się Dario. Bit wyprodukował Bandyta, skrecze to dzieło Urlicha. Za realizację i montaż klipu odpowiada Sonar CS Videos.

„Obca Rzeczywistość” to trzeci singiel promujący album Klifa „Numery Podsłuchowe”, który ukaże się 2 listopada. W numerze gościnną udzielił się Maro, natomiast za bit odpowiada Szur.

Nowy numer Parzela na kanale radomskiej wytwórni MC Records. Za produkcję bitu w utworze „Zakręt” odpowiada Tytuz.

Nowy klip Korwina z Ulicznej Ferajny z gościnnym udziałem Dudka. Produkcją bitu do numeru „Ostatnio Napisane” zajął się Czaha, za skrecze odpowiada DJ Danek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments