Solar/Białas „#nowanormalnosc” – start odsłuchu i nowe video

0

W piątek odbyła się sklepowa premiera albumu Solara i Białasa „#nowanormanosc”. Z tej okazji artyści prezentują pierwsze odsłuchy audio. Za bit w numerze „Selfiestick” odpowiada SoDrumatic, natomiast Lanek wyprodukował muzykę do „Hmmm” w którym gościnnie udzielił się ADM.

Do sieci trafił także mash-up to utworu „#znasznasprzezto”, za który odpowiada Moher. Bit wyprodukował Got Barss, a swoje skrecze dorzucił DJ Flip. Utwór to swego rodzaju podsumowanie muzycznej drogi Solara i Białasa.

Płyta jest dostępna we wszystkich Empikach i Media Marktach. Na http://www.sbstuff.pl cały czas można nabyć krążek w wersji deluxe (2CD), który zawiera dodatkowy dysk, a na nim 10 tracków, które nie będą dostępne na wersji standardowej.

Już w najbliższy wtorek – 29.11 o 18:30 odbędzie się spotkanie z okazji premiery albumu Solara i Białasa „#nowanormalnosc”. Spotkanie odbędzie się w Select Shopie, który mieści się w Centrum Handlowym „Blue City” (Al. Jerozolimskie 179). Będzie to ostatnia szansa, żeby nabyć album w wersji 2CD (zostało 200 krążków), kupić odzież SB Stuff, zbić piątkę, zrobić zdjęcie i podyskutować o płytce.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments