Szad: „Nullo kupuje lajki z Pakistanu, Sitek ogłupia słuchaczy i robi ładny damski dziubek”

0

Szad po raz kolejny wypowiedział się o byłych kolegach z Trzeciego Wymiaru, a także o Sitku. Ponadto raper twierdzi, że Facebook i YouTube działają na jego niekorzyść.

O szczegółach konfliktu Szad vs. Trzeci Wymiar pisaliśmy na początku października.

Zobacz: „Nie ma 3W!” – Szad chce beefu z Nullem i Porkiem!

Zobacz: Nullo i Pork odpowiadają na zaczepki Szada: „Zły to ptak, co sra we własne gniazdo”
Zobacz: Szad: „Nie ma już potrzeby dissować przestraszonych i zagubionych byłych kolegów”

Teraz raper mówi m.in. o usuwaniu wyświetleń przez YouTube, usuwaniu lajków przez Facebook, a także kolejny raz o byłych kolegach:

Drogie Duchy postanowiłem napisać Wam kilka słów o tym, z czego niewielu z Was zdaje sobie sprawę, a co ma tu miejsce, jako że niszczy się w ten sposób moją pracę i nieco mnie to już wkurwia! Nie zamierzam zatem dłużej milczeć (choć niektórzy z Was nazwą to żalem lub teoriami spiskowymi, ja powiedziałbym, że to istotne informacje)!

Mianowicie w czerwcu podczas premiery CzłowiekaDucha platforma YouTube usuwała mi stopniowo wyświetlenia wszystkich utworów z płyty po to, żebym czasem nie dotarł do zbyt dużego grona potencjalnych słuchaczy… Facebook natomiast systematycznie odlajkowuje mój profil i ogranicza mi docieralność, o czym już wspominałem. Niestety niszczy się tym sposobem w Polsce niewygodne osoby głoszące prawdę i robi się to tak, aby niedoinformowanej i mało spostrzegawczej części odbiorców po prostu ten proceder umykał… Mógłbym kupić sobie z tak zwanych „farm fanów” lajki pochodzące z Egiptu, Bangladeszu, czy tam Pakistanu jak zrobił to np. Nullo, żeby stworzyć iluzję popularności i siły w postaci pustych cyferek tylko po co? Wkurwia mnie po prostu, że ktoś przynajmniej od dwóch lat marnotrawi moją ciężką pracę!!! To co mnie buduje natomiast to fakt, że nie jestem sam #Pudzian, #MaxKolonko #Ator i inni. Apel-sprawdźcie, czy macie nadal zalajkowany mój profil jeśli go kiedykolwiek polubiliście, czy też ktoś Wam pomógł mnie „odlubić” ;)… Podajcie dalej i zorientujcie się w tym temacie! Dzięki 5! – napisał Szad.

W komentarzach pod postem wywiązała się wielka dyskusja, w której Szad aktywnie bierze udział: „bezsens to kupowanie subów z Pakistanu 😉 a z nulla mam polewkę od długiego czasu, mścić się nie mam za co – jego droga 😉 i jego pakistańskich słuchaczy”, „3W już nie ma i nie będzie bezpowrotnie. zbyt wiele toksyn od dłuższego czasu. Chyba czas już to zrozumieć” – to tylko 2, z wielu komentarzy Szada.

Raper wypowiedział się także o DJ-u Creonie: „jeden z bardziej nieszczerych ludzi jakich poznałem”, a także o Sitku: „Sitko jak wielu innych pociotów jest promowany bo ogłupia słuchaczy i robi ładny damski dziubek”.

Co na to Sitek?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments