Wiatr w SB Maffija Label! Sprawdź klip

0

Wiatr zasila szeregi SB Maffija Label.

Wytwórnia zapowiada serię luźnych numerów, które mogą przerodzić się w fizyczne wydanie na krążku, prezentując pierwszy z nich. Numer „Zapisz jako” wyprodukował K4M. Za video odpowiada Kooza.

Mateusz Wiatr – raper, urodzony i mieszkający w Krakowie. Pierwsze kroki związane z muzyką stawiał mając 15 lat, kiedy jako DJ prezentował swoje sety w jednej z internetowych stacji radiowych oraz okolicznych klubach. Zajawka rapowa i większe oczekiwania co do muzyki, a przede wszystkim jej treści, pojawiły się w nim dwa lata później, kiedy to mając już podstawową wiedzę na tematy sprzętu oraz realizacji nagrań, napisał swoje pierwsze kawałki. Z czasem jego muzyka zaczęła brzmieć coraz lepiej, a co za tym idzie docierać do coraz większej grupy osób.

Jednym z przełomowych momentów było wygranie konkursu „OUTFEAT” organizowanego przez King Tomba oraz ekipę SB Maffija, które pozwoliło rozwinąć skrzydła i znaleźć się w SB Maffija Label. Najbliższe plany Wiatra to zwiększona promocja swojej działalności i wydanie debiutanckiej płyty.

„Prywatnie jest fanem dobrego alkoholu, pięknych kobiet i piłki nożnej, a także jej symulacji na Playstation, spoko gość. Już niebawem kolejne numery Wiatra pod banderą SB Maffija Label!” – czytamy w informacji prasowej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments