Wrocław Hip Hop Festival – przydatne informacje

0

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia 2 edycji Wrocław Hip Hop Festival!

Impreza startuje jutro, 18 listopada, o 17:30 na Hali Stulecia we Wrocławiu, przy ulicy Wystawowej 1.

W dniu dzisiejszym podajemy informacje praktyczne dla osób przyjeżdżających na Festiwal:

Na stronie www (http://hiphopfestival.pl/ i na profliu fb (https://www.facebook.com/wroclawhiphopfestival/ pojawiła się mapka tegorocznego Festiwalu. Ulotki z mapką Festiwalu oraz rozpiską czasową będzie można otrzymać w Biurze Festiwalu (wchodząc do Hali Stulecia głównym wejściem – po prawej stronie).

1) wejście na teren Festiwalu – otwarcie bram nastąpi o godzinie 17.30. Wchodzić na teren Festiwal można od 17.30 do końca Festiwalu.

Bilety VIP wchodzą na teren Festiwalu głównym wejściem – wydzielonym „rękawem”. Dla tych osób przygotowane jest osobne wejście na teren imprezy. Bilet VIP po wejściu na teren imprezy zamieniamy w Biurze Festiwalu na opaski z dostępem do sektora VIP + kupony na napój energetyczny, kupony na piwo oraz pamiątkową smycz Wrocław Hip Hop Festival 2016 i kupon zniżkowy na koszulkę Wrocław Hip Hop Festival 2016 (osoby niepełnoletnie zamiast kuponów na piwo otrzymają kupony na napoje)

Osoby, które wygrały bilet w konkursach itp., wchodzą na teren Festiwalu głównym wejściem – wydzielonym „rękawem”. Dla tych osób przygotowane jest osobne wejście na teren imprezy (to samo wejście co dla osób z biletami VIP)

Osoby posiadające Bilety SUPER VIP wchodzą na teren Festiwalu wejściem dla Artystów (na mapce jest zaznaczone to wejście) – trzeba stojąc na wprost wejścia głównego do Hali Stulecia udać się w prawą stronę i obejść całą halę. Na końcu będzie kierunkowskaz wskazujący gdzie jest wejście dla Biletów SUPER VIP. Jeśli będziecie mieli z tym problem to prosimy pytać ochrony lub obsługi o pomoc.

2) kasy biletowe – dla wszystkich, którzy będą chcieli zakupić bilety w dniu Festiwalu kasy biletowe otwarte będą od godziny 16.30. Dodatkowo w dniu imprezy, bilety będzie można nabyć w całym Wrocławiu m.in. w Salonach Emik, sieciach Media Markt, i Saturn.

Bilety VIP i bilety SUPER VIP – w dniu Festiwalu w kasach będzie przygotowane limitowana ilość biletów VIP i SUPER VIP.

3) szatnie – na Festiwalu są przygotowane szatnie dla Was! Szatnie znajdują się po prawej stronie Hali Stulecia idąc od wejścia głównego. Żetony do szatni będzie można zakupić w punkcie znajdującym się w bezpośredniej bliskości szatni.

4) gastronomia – punkty gastronomiczne znajdują się po prawej stronie Hali Stulecia idąc od wejścia głównego. Punkty z napojami, Red Bullem, kawą i herbatą rozmieszczone są w kilku punktach na terenie Hali Stulecia. Rozmieszczenie punktów z napojami znajdziecie na mapkach festiwalowych dostępnych w Biurze Festiwalu oraz ulotkach rozdawanych przy wejściu na teren imprezy.

5) stoisko z gadżetami – organizatorzy przygotowali stoisko z gadżetami Wrocław Hip Hop Festival z którymi będziecie mogli się zapoznać podczas Festiwalu. Na stoisku będzie można kupić koszulki, smycze, opaski silikonowe, magnesy i plakaty z tegorocznej edycji Festiwalu.

6) namiot piwny – piwo będzie można wypić w specjalnym, ogrzewanym namiocie piwnym! Namiot piwny znajdować się będzie po lewej stronie Hali Stulecia idąc od wejścia głównego. Namiot pomieści wszystkich pragnących spróbować tego napoju (w tym roku pijemy piwo Książęce i Grolsch). Namiot ma wielkość kilkuset metrów kwadratowych i będzie ogrzewany. W bezpośredniej bliskości namiotu będą również przygotowane przenośnie toalety typu Toi-Toi.

7) scena – scena główna znajduje się na arenie głównej Hali Stulecia,

8) punkt medyczny – usytuowany jest w holu przy wejściu głównym. Dodatkowo podczas imprezy będą przemieszczały się dodatkowe patrole piesze. Ponadto z prośbą o pomoc można zwracać się do służb ochrony, która powiadomi o wszystkim obsługę medyczną.

9) miejsce dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – naprzeciwko sceny znajdować się będzie specjalnie przygotowane miejsce dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Przypominamy również, że w tym roku opiekunowie osób poruszających się na wózkach inwalidzkich nie płacą za bilet wstępu na teren Festiwalu.

Do zobaczenia w piątek! Poniżej mapka i rozpiska godzinowa (kliknij w grafikę by powiększyć).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments