Bilety na SB Ffestival Vol. 2 wyprzedane?

0

SOLD Out Agencja, organizator trasy SB Maffija Tour ogłosił zakończenie sprzedaży biletów VIP na otwarcie trasy czyli warszawski SB Ffestival Vol. 2.

SB Maffija Tour otwiera warszawski SB Ffestival Vol. 2, który odbędzie się 9 lutego 2018 w klubie Stodoła (ul. Batorego 10). – Zaintersowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W krótkim czasie wyprzedaliśmy dwie pule biletów i całą pulę biletów VIP – mówi Magda Dubrawska z SOLD OUT Agencji.

Dzień po warszawskim gigu wszyscy reprezentanci SB Maffiji zagrają specjalny showcase’owy koncert w Gdańsku. W kolejnych tygodniach zagrają w Lublinie, Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie i Poznaniu. Zwieńczeniem trasy będzie koncert w katowickim Mega Clubie.

W Polsce nie było jeszcze wydarzenia w takiej formie. SB Maffija Tour nie będzie serią zwykłych koncertów artystów wytwórni. Od kilku miesięcy przygotowujemy specjalne show i będzie to jedyna okazja, żeby je zobaczyć – dodaje organizator.

W sprzedaży dostępna jest ostatnia pula biletów na to wydarzenie. Na scenach SB Maffija Tour po raz pierwszy i ostatni zaprezentują się taki zestaw artystów. Przekrojowy showcase przygotowano tak, żeby wycisnąć maximum dynamiki i energii i aby nikt nie wyszedł z koncertu rozczarowany.

Na warszawskiej inauguracji trasy dodatkowo wystąpią goście specjalni: Tede, Szpaku, ReTo oraz Wac Toja.

W pozostałych miastach bilety VIP są nadal dostępne.

WYDARZENIE: https://facebook.com/events/214383625769468/
TRASA: https://facebook.com/tours/393768761065069/
BILETY: http://sbstuff.pl/strona/sb-maffija-koncerty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments