Michrus Dixon37 w Step Records!

0

Michrus to jeden z członków legendarnej już grupy DIXON37. Od zawsze związany z Ursynowem – południową dzielnicą Warszawy, która ma bardzo duże koneksje z kulturą hip hop. Wraz z ekipą nagrali 3 wspólne płyty, które dwie uzyskały status złotej: „Od zawsze na zawsze” i „Krew za krew”. Miłośnik podróży. Od kilku lat zakochany w Gruzji…

Pierwsza solowa płyta Michrusa ukaże się na rynku 9 marca bieżącego roku nakładem Step Records. Jaki to będzie materiał? Oddajmy głos jego autorowi: – Moja płyta to odzwierciedlenie tego co noszę w sobie. Emocje, odczucia, myśli… Miejscami bardzo pozytywna, kolorowa w innym miejscu mroczna, czarno-biała… Jest w niej sporo metafor, które mają zachęcić słuchacza do myślenia. Jest też motywująca, bo przecież każdy z nas popełnia błędy. Album jest wyjściową wielu następstw w moim prywatnym życiu, tych negatywnych i smutnych ale też i tych pozytywnych.

„Władcy Swoich Cieni”, bo tak będzie zatytułowany krążek, to materiał dla słuchaczy w różnym wieku. Jak mówi Michrus: Album muzycznie jest oparty na klasycznych brzmieniach z nutą nowoczesności, ale tej nowoczesności bez przesady… Bez idiotycznego kopiowania zachodu. Stworzony ze smakiem we współpracy z najlepszymi producentami w kraju. Kto zna styl „dixonowy” wie czego może się spodziewać… Rap bez lukru!

Już w piątek na kanale Step Records pojawi się pierwszy teledysk zwiastujący krążek „Władcy Swoich Cieni”!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments