Bedoes pozdrawia Hemp Gru na koncercie. Bilon: „Mam nadzieję, że ludzie mu odpuszczą”

0

Bedoes oddaje szacunek Hemp Gru i innym składom.

W ubiegłym tygodniu słowa reprezentanta SB Maffiji wywołały burzę na scenie. Raper szybko przeprosił za swoje zachowanie, jednak dla wielu było to za mało. Tak też rozpoczął się beef SB Maffija vs. TPS. Na samym dole zamieszczamy linki do tych wydarzeń.

Wczoraj podczas koncertu we Włocławku Bedoes postanowił ponownie przeprosić i oddać hołd starym składom w Polsce: – Ostatnio w koncertowej euforii zrobiłem coś czego nie powinienem zrobić to teraz zrobię coś co powinienem zrobić. Zróbcie hałas dla Hemp Gru, zróbcie hałas dla wszystkich starych ekip! – powiedział ze sceny.

Po koncercie umieścił kolejny filmik na Instastory, w którym dodał: – Zróbcie hałas dla PDG Kartel, dla Hemp Gru, dla wszystkich starych ekip, dla wszystkich ekip, którym należy się szacunek. Szacunek dla oldboyów. Dostałem wiele pogróżek, ale dostałem też wiele mądrych wiadomości mówiących o szacunku i pokorze, także przyznaję wam rację – szacunek i pokora są ważne. Dlatego jeszcze raz – zróbcie hałas dla wszystkich.

Dziś portal CGM poprosił Bilona o komentarz, w sprawie tych filmików. Oto co napisał Bilon: „Zmiana na lepsze zawsze jest dobra, jeśli nie jest za późno… Szacunek to wartość, bez której nie może istnieć prawdziwa wzniosła relacja, a scena jest podwórkiem, na którym pokazują się coraz to młodsi gracze i wchodząc w relacje kulturową ze starymi muszą przestrzegać panujących zasad… Za swoje błędy trzeba płacić i czasem zwykłe przepraszam nie wystarczy, jednak mam nadzieję, że ludzie mu odpuszczą. Blessss!”.

Sprawdź, od czego wszystko się zaczęło:
1. Bedoes: „Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji to prawdopodobnie teraz ssie komuś pałę”
2. Sprostowanie słów Bedoesa wypowiedzianych w Stodole – video
3. TPS o słowach Bedoesa: „Niby gang, niby mafia, niby cesarze a majtki obsrane”
4. „Jak wpadniesz nam w rączki, to będzie cieniutko” – Bilon i Żary o słowach Bedoesa
5. Reprezentanci SB Maffiji dissują TPS-a!
6. Białas dissuje TPS-a! „Nowy Biggie”
7. TPS dissuje Białasa! „Chciałeś to masz”
8. Reprezentant Prosto dissuje Bedoesa i atakuje jego ekipę
9. Diss Aviego na TPS-a usunięty z kanału SB Maffiji
10. Avi o usunięciu dissu na TPS-a: „Rozmawialiśmy z Wojtkiem, udało nam się znaleźć porozumienie”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments