Bonus RPK: „3/4 ulicznych raperów to zwykłe dętki co Wam tylko mydlą oczy słowami bez pokrycia”

0

Bonus komentuje beef SB Maffija vs. TPS i słowa Bedoesa.

Wiele fanów Bonusa prosiło go w komentarzach, by zareagował na ostatnie wydarzenia, jakie mają miejsce na rodzimej scenie. Jeśli jeszcze nie wiecie o co chodzi, na samym dole podlinkowaliśmy artykuły w kolejności chronologicznej.

Aktualnie czekamy na reakcję Białasa po wczorajszym dissie Śliwy. Zobacz: Śliwa dissuje Białasa! „Ready To Die?”

Wracając do Bonusa, raper został wywołany do tablicy przez swoich fanów. Jeden z nich poprosił reprezentanta Ciemnej Strefy, aby ten odniósł się do ostatnich słów Bedoesa oraz dissów Białasa i TPS-a: „nie obchodzi mnie ta afera. robie swoje i nie wnikam” – odpisał Bonus.
Gdy jeden z fanów dodał negatywny komentarz odnośnie Białasa, Bonus odpisał: „oczywiście masz prawo do swojego zdania. ja osobiście Białasa lubię, ale po żadnej stronie nie stoję. Niech się dzieje wola Boska”.

Gdy zaczęło pojawiać się więcej negatywnych komentarzy na temat Białasa i SB Maffiji, Bonus po raz kolejny zabrał głos: „Czy Wy na prawdę myślicie, że ja nie mam ważniejszych spraw na głowie niż jakieś dissy i afery w internecie ?? Nie obchodzi mnie co powiedział jakiś leszcz, tak samo jak to kto wygra ten beef. 3/4 ulicznych raperów to zwykłe dętki co Wam tylko mydlą oczy słowami bez pokrycia. Szanuje TPS’a za stare czasy, ale nasze drogi już dawno się rozeszły. Białasa poznałem – też jest ok. Nie wpierdal*m się i tyle.„.

Na koniec reprezentant CS dodał: „Możesz interpretować to jak chcesz, bo oczywiście masz prawo do swojego zdania. Nie wiem ile masz lat i co tam w życiu robisz, ale ja założyłem rodzinę i za kilka miesięcy rodzi mi się drugie dziecko. Mam o czym myśleć dlatego kwestia oglądalności, lub tego co ktoś o mnie myśli, po prostu mnie nie obchodzi. Nie jestem więźniem opinii publicznej i liczy się dla mnie jedynie zdanie mojej Rodziny i Przyjaciół. Ja znam tą scenę od zaplecza, a Ty tylko jako słuchacz. Napisałem wyżej, że za nikim nie stoję, więc nie szufladkuj mnie na siłę. Skoro uważasz, że moja muzyka nie ma polotu, to proponuje zmienić profil i gdzie indziej się udzielać. Moi prawdziwi Fani są ze mną bez względu na to co dziś jest na topie i z kim się trzymam. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 5 !!”.

Sprawdź, od czego wszystko się zaczęło:
1. Bedoes: „Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji to prawdopodobnie teraz ssie komuś pałę”
2. Sprostowanie słów Bedoesa wypowiedzianych w Stodole – video
3. TPS o słowach Bedoesa: „Niby gang, niby mafia, niby cesarze a majtki obsrane”
4. „Jak wpadniesz nam w rączki, to będzie cieniutko” – Bilon i Żary o słowach Bedoesa
5. Reprezentanci SB Maffiji dissują TPS-a!
6. Białas dissuje TPS-a! „Nowy Biggie”
7. TPS dissuje Białasa! „Chciałeś to masz”
8. Reprezentant Prosto dissuje Bedoesa i atakuje jego ekipę
9. Diss Aviego na TPS-a usunięty z kanału SB Maffiji
10. Avi o usunięciu dissu na TPS-a: „Rozmawialiśmy z Wojtkiem, udało nam się znaleźć porozumienie”
11. Bedoes pozdrawia Hemp Gru na koncercie. Bilon: „Mam nadzieję, że ludzie mu odpuszczą”
12. Białas i Lanek o TPS-ie: „3-literowy zjeb”. Białas: „Beef wcale nie jest zakończony” – video

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments