„Jak wpadniesz nam w rączki, to będzie cieniutko” – Bilon i Żary o słowach Bedoesa

0

Kolejni raperzy reagują na słowa Bedoesa.

Kolejny raz są to uliczni raperzy. Do reprezentantów Dixon37 i TPS-a dołącza Bilon i Żary z Hemp Gru oraz Wigor. Wygląda na to, że przeprosiny Bedoesa nie są wystarczające.

Zobacz: Bedoes: „Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji to prawdopodobnie teraz ssie komuś pałę”

Zobacz: Sprostowanie słów Bedoesa wypowiedzianych w Stodole – video

Wigor dodał komentarz pod wpisem Kafara: „W ostatnim wywiadzie, który dopiero się pojawi właśnie dla pokillera wspomniałem, że jest on jakimś tam głosem młodego pokolenia i , że każde pokolenie idzie za głosem swojego rówieśnika. Nie jestem fanem jego rapu i starałem się być neutralny, ale kurwa po czyms takim jak dla mnie nie ma już gościa. Za chwilę pewnie będzie przepraszał i pierdolił, że ludzie nie znają się na żartach, ale mało kogo będzie już to interesować.”

Komentarz został dodany jeszcze przed przeprosinami Bediego i jak widać Wigor się nie mylił, a wręcz okazał się prorokiem. Bedoes – w filmiku w którym przeprasza za swoje słowa – stwierdził, że był to nieśmieszny żart. Jak widać po reakcjach które pojawiają się co chwilę, przeprosiny praktycznie nic nie dały.

Przyłączam się do ekip, które są oburzone wypowiedzią niejakiego Bedoesa, który się tam bardzo nieładnie zachował. Otóż mój drogi, jak wpadniesz nam w rączki, to będzie niestety cieniutko – powiedział Bilon w filmiku wrzuconym do relacji na Instagramie. Natomiast na Facebooku post dodał Żary (pisownia oryginalna):

„Witam. Mało kiedy wypowiadam sie na tematy które dzieją sie na naszej scenie, ale ten temat jest nie do odpuszczenia . A mianowicie nie jaki bedosres !!!!! widać ze dzieciak nie trzyma mordy krótko i to go zgubi skoro ta twoja ekipa SB jest taka najlepsza w Polsce to widocznie nie nauczyli cie wielu podstawowych rzeczy a mianowicie pokory gnojku i szacunku do ludzi. Też bylem małolatem i starsi koledzy pokazali mi co to SZACUNEK!!!!!!!!! Ty jesteś po prostu głupi i na pewno spotkasz na swojej drodze LUDZI którzy ci to wytłumaczą w sposób taki jak tłumaczyliśmy to lata temu. Wiadomo dzisiaj trzeba dużo robić żeby zostać zauważony tylko zrób coś dobrego a nie głupiego by cie dostrzegli.Białas sam powinien cie wychlastać kutasem po mordzie . Z pozdrowieniami DIILGANGFAMILY !!!!!!PILNUJ SIE BEDI„.

Jesteśmy przekonani, że to nie ostatnie reakcje raperów na burzę, jaką wywołał Bedoes.

Zobacz też: TPS o słowach Bedoesa: „Niby gang, niby mafia, niby cesarze a majtki obsrane”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments