Miuosh i Smolik zagrali z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia

0

3 koncerty w 2 dni. 5000 sprzedanych biletów w 12 minut…. Sprzedażowy sukces projektu MIUOSH | SMOLIK | NOSPR w ubiegły weekend wreszcie został poddany weryfikacji przez najważniejsze ogniwo każdego wydarzenia muzycznego, a mianowicie żywą i wymagającą publiczność. Panowie obronili się w 100 procentach, na dodatek kreując coś, czego jeszcze w Polsce nie mieliśmy okazji doświadczyć.

Wbrew wszelkim oczekiwaniom nie mieliśmy tu do czynienia z kontynuacją poprzednich projektów rapera – zarówno symfonicznych jak i akustycznych. Miuosh oddał najlepsze utwory w swoim dorobku w ręce Andrzeja Smolika, a on nawet przez moment nie wahał się wymieszać na jednej scenie masy mocnego, rockowego i elektronicznego brzmienia z tym klasycznym, generowanym przez NOSPR. Owoc tej współpracy to półtoragodzinna, wielogatunkowa podróż, do której co chwilę dołączają kolejni wyśmienici goście – w Katowicach na scenie pojawili się Katarzyna Nosowska, Piotr Rogucki, Natalia Grosiak, Kev Fox i Kasia Kurzawska. Ciężko wymyślić coś mocniejszego.

Miuosh już oficjalnie potwierdził, że jeszcze w tym półroczu na rynek trafi wydawnictwo związane z tym projektem, ale nie wiadomo w jakiej formie. Czy możemy liczyć na kolejne koncerty tego projektu? Więcej informacji wkrótce.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments