Oświadczenie SB Maffiji dotyczące beefu z TPS-em i wydalenia Aviego i Louisa Villaina

0

Zgodnie z sobotnią deklaracją Solara na koncercie w Lublinie, otrzymaliśmy dziś szersze informacje na temat aktualnej sytuacji warszawskiej ekipy.

Podczas sobotniego koncertu SB Maffiji w Lublinie dało się zauważyć brak 2 członków z ekipy – Aviego i Louisa Villaina. Ze sceny Solar oświadczył, że szersze info na ten temat pojawi się po weekendzie. Natomiast Białas dał do zrozumienia, że beef z TPS-em jeszcze się nie zakończył.

Zobacz: Białas i Lanek o TPS-ie: „3-literowy zjeb”. Białas: „Beef wcale nie jest zakończony” – video

Właśnie otrzymaliśmy oświadczenie SB Maffiji dotyczące beefu oraz usunięcia z ekipy dwóch zawodników. Poniżej treść (pisownia oryginalna):

„SB MAFFIJA OBSRAŁA ZBROJĘ! ODWRÓCILIŚCIE SIĘ OD AVIEGO I LOUISA TAK NIE ZACHOWUJE SIĘ EKIPA!!! DLACZEGO NIE WYRZUCICIE BEDOESA?! SB MAFFIJA OBSRAŁA ZBROJĘ!

Białas nagrał diss, który nadal jest w sieci. Trwa trasa koncertowa SB Maffija Tour, żaden z koncertów nie został odwołany, a beef nie jest zakończony. Jesteśmy pierwszą ekipą od lat, która miała jaja by stanąć do walki z raperami którzy zawłaszczają sobie prawo do reprezentowania miejskiej kultury. Zamiast spekulacji polecamy poczekać jeszcze momencik. Na pewno nie pozostawimy tego bez komentarza.

PORZUCILIŚCIE AVIEGO I LOUISA, TAK NIE ZACHOWUJE SIĘ EKIPA:

Avi i Louis to dorośli ludzie, którzy z własnej, nieprzymuszonej woli, wysunęli się na pierwszy plan w konflikcie, który dotyczył całej naszej ekipy. Chłopaki zostali przez nas wielokrotnie lojalnie ostrzeżeni, jakie konsekwencje mogą przynieść słowa za którymi stanęli. Byliśmy pod wielkim wrażeniem ich “odwagi”, niestety okazało się, że zabrakło jej w decydującej części beefu. Mimo, że nie jesteśmy w stanie zrozumieć decyzji o usunięciu dissu, która sprowadziła na nas potężny shitstorm i naraziła nas na olbrzymie straty wizerunkowe, potrafiliśmy ją uszanować, tak samo jak rozejść się w pokoju. Suma sumarum, konflikt trwa, Białas stanął do walki ramię w ramię, a chłopaków już z nami nie ma. Mamy nadzieję, że są bezpieczni.

DLACZEGO NIE WYRZUCICIE W TAKIM RAZIE BEDOESA?

Zachowanie Bedoesa, choć było mocno przegięte, nie da się w żaden sposób porównać z decyzjami Aviego i Louisa. Borys w przeciwieństwie do chłopaków zachował się w sposób spontaniczny i nieprzemyślany, za co chwilę później publicznie przeprosił. W dodatku nie kierował swoich słów do nikogo konkretnego. Sami również poważnie przegadaliśmy tę sprawę z Borysem i zdaje on sobie sprawę ze skali tego co zrobił. Dobrze byłoby, gdyby artyści szczujący swoich fanów na jednego dzieciaka równie dobrze rozumieli odpowiedzialność za swoje słowa. Przemoc, rasizm, pogróżki, przenoszenie beefów na ulicę i wojny pomiędzy fanami – to nie jest hip-hop.

JESTEŚCIE SKOŃCZENI

Ta… Średnio raz do roku.” – czytamy na profilu SB Maffiji.

Sprawdź, od czego wszystko się zaczęło i co tego wynikło:
1. Bedoes: „Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji to prawdopodobnie teraz ssie komuś pałę”
2. Sprostowanie słów Bedoesa wypowiedzianych w Stodole – video
3. TPS o słowach Bedoesa: „Niby gang, niby mafia, niby cesarze a majtki obsrane”
4. „Jak wpadniesz nam w rączki, to będzie cieniutko” – Bilon i Żary o słowach Bedoesa
5. Reprezentanci SB Maffiji dissują TPS-a!
6. Białas dissuje TPS-a! „Nowy Biggie”
7. TPS dissuje Białasa! „Chciałeś to masz”
8. Reprezentant Prosto dissuje Bedoesa i atakuje jego ekipę
9. Diss Aviego na TPS-a usunięty z kanału SB Maffiji
10. Avi o usunięciu dissu na TPS-a: „Rozmawialiśmy z Wojtkiem, udało nam się znaleźć porozumienie”
11. Bedoes pozdrawia Hemp Gru na koncercie. Bilon: „Mam nadzieję, że ludzie mu odpuszczą”
12. Bonus RPK: „3/4 ulicznych raperów to zwykłe dętki co Wam tylko mydlą oczy słowami bez pokrycia”
13. Białas i Lanek o TPS-ie: „3-literowy zjeb”. Białas: „Beef wcale nie jest zakończony” – video

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments