Peja o Tede: „Nie szanuję jego twórczości. Jest to troszeczkę bardziej znany hejter”

0

Podczas konferencji prasowej promującej program „Agent – Gwiazdy”, chyba najwięcej zainteresowania wzbudził Peja. Oprócz pytań o program nie mogło oczywiście zabraknąć też tych o Tede.

Praktycznie za każdym razem, gdy ktoś pytał o Tede, Peja chciał jak najszybciej zakończyć ten temat. W rozmowie z JastrzabPost, zapytany o komentarz Tedego, dotyczący udziału w programie TVN, Rychu odpowiedział: – Nie ma sensu komentować kogoś, kto mnie w żaden sposób nie inspiruje, nie interesuje, nie ma wpływu w żaden sposób na moje życie. Jego wypowiedzi nie przedstawiają dla mnie żadnej wartości. Nie szanuję jego twórczości i w wymiarze ludzkim też jest to wątpliwy egzemplarz na kolegę, partnera, przyjaciela, kogokolwiek. (…) Jest to po prostu troszeczkę znany hejter.

Rychu zapytany, czy jego drogi z Tede mogłyby się skrzyżować i mogliby normalnie porozmawiać, odpowiedział: – Nasze drogi czasem się krzyżują, ale wtedy on nie ma już tyle do powiedzenia co na co dzień w mediach społecznościowych.

„Ja nie jestem trampoliną do jego sukcesu. On bardzo by chciał, żebym ja to wszystko komentował, bo wtedy on ma tlen. Rychu Peja jest jego tlenem blisko dekadę i ten gość poświęcił 10 lat na to, żeby w każdy swój singiel, news, zapowiedź, wywiad, wcisnąć dwa słowa – Rychu Peja” – mówił RPS w rozmowie z serwisem przeAmbitni. – Jest to osoba, która jest troszeczkę bardziej znanym hejterem. Mógłby sobie jakiś kanał hejterski otworzyć, vloga czy coś i tam z powodzeniem uprawiać swoją radosną twórczość. Dla beki można by to było trochę pooglądać. Klasyczny ból dupy – dodał Rychu.

Zobacz też:
1. Tede o bójce z Peją: „przyszedł na solo w trzynastu”
2. Tede: „Peja będzie kurwą z TVN-u”
3. Peja w programie „Agent – Gwiazdy”! Tede komentuje
4. Peja o Tede: „Cała Polska go je*ała i ten hałas nadal dudni mu w głowie”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments